Standard Plus

VELUX ülalt avatav aken

Ülalt avatav 432 €
(GLU 0061 MK06)

Polüuretaankattega aken on 100% hooldusvaba ja seetõttu eriti sobilik niisketesse ruumidesse, näiteks vannituppa ja kööki. Ülaosas asuv käepide võimaldab akent eri kõrgusesse paigaldada ning ka vanni või kraanikausi kohale pandud akent on lihtne avada ja sulgeda. Kui soovite muuta akna alt avatavaks, saab juurde tellida käepideme.

Polüuretaankattega puitaken
Integreeritud tuulutusklapp
Mugav puhastada
 paremaks soojapidavuseks
Spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks
Hooldusvaba, valge
Lisatarvikuna saadaval käepide alt avamiseks

Soojapidav 3-kordne klaaspakett, Uw 1.1
katuseakna tuulutusklapp

Soojapidav 3-kordne klaaspakett muudab akna veelgi energiatõhusamaks. Uw 1.1

soojapidav katuseaken

Meie uues tipptasemel soojustussüsteemis on kasutatud kuumtöödeldud puitsisu, et hoone soojuskadu oleks võimalikult väike. Kombineerituna õhutihedust parandava eritihendiga on tulemuseks
soojem kodu.

niiskuskindel katuseaken

Erinevalt tavalistest PVC-akendest on meie niiskuskindla akna veekindel polüuretaankate vormitud ühes tükis. Liitekohtade puudumine muudab aknaraami niiskus- ja tolmukindlaks ning selle ümaratesse nurgakadesse ei kogune niiskust, tolmu ega mustust. Hooldada pole vaja: vahel võib lihtsalt vee ära pühkida.

Õige katuseakna tüübi ja paigalduskõrguse valimine

Enamasti soovitame osta ülalt avatava katuseakna. Katuseaken paigaldatakse katusesse ideaalsel juhul madalale (alates 90 cm kõrgusele põrandapinnast) – see annab suurepärase vaate ümbrusele, võimaldades samas akna alla mööblit paigutada.

Lisaks võib huvi pakkuda