Luba oma kodul hingata
Lase oma kodul ja selle elanikel vabalt hingata tänu VELUX katuseakendele.

  1. Boost vitality

    Tänu värskele õhule tunned ennast energilisemana

  2. Enhance cognition

    Ventileeritavad ruumid aitavad sul paremini mõelda

  3. Improve health

    Õige keskkond aitab sul püsida terve

Me oleme tubane põlvkond

Me oleme tubane põlvkond

Me veedame 90% oma ajast ja elust siseruumides, mis põhjustab meie vaimsete ja füüsiliste võimete vähenemist.

Hinga sügavalt sisse ja vaata lähemalt meie pakkumisi

5 lihtsat sammu, et muuta kodu sisekliima paremaks

Lisainfo saamiseks klõpsake nupukestel

Parandage oma kodu sisekliimat VELUX toodetega
Päevavalgus

Piisavalt päevavalgust – mõjub loodusliku antidepressandina, parandab tervist ja meeleolu, suurendab keskendumisvõimet ja tugevdab töövõimet kuni 15%. Päevavalgus ei ole mitte ainult parem alternatiiv elektrivalgusele, vaid aitab ka vähendada energiatarbimist, mõjutab hoone kütte- ja jahutuskoormust – omaniku seisukohalt on need olulised ja energiasäästlikud näitajad.  

Õhutatud toad

Õhutatud toad – minimaalselt 10 minutit 3 kuni 4 korda päevas tuleks tube tuulutada, et saavutada puhas õhk. Me veedame kuni 90% ööpäevast siseruumides (2/3 sellest oma kodus), kus meil ei ole piisavalt päevavalgust ega värsket õhku. Siseruumides võib õhk olla kuni viis korda rohkem saastatud, seetõttu ei ole sugugi liialdusena öeldud – siseruumid mõjutavad tervist ja füüsilist heaolu palju rohkem kui enamik meist suudab ette kujutada. 

Optimaalne õhuniiskus

Optimaalne õhuniiskus – hallituse vältimiseks, mis põhjustab erinevaid terviseprobleeme. Umbes 16% eurooplastest elab korteris või majas, mille sisekliima on halb ja see avaldab mõjutab nende tervisele. Enamasti on probleemiks niiskus ja hallitus – kui seda esineb, siis mõjutab see kõikide pereliikmete tervist. Eriti ohustatud on aga lapsed. 

Toatemperatuur

Toatemperatuur – mugav temperatuur siseruumides on 22 °C. See ei ole mitte ainult inimeste mugavuse huvides, vaid on ka eluliselt oluline. Paljude jaoks seostub soojusmugavus õhutemperatuuriga, sest kui on liiga palav või liiga külm, annab keha sellest märku. Samas mõjutab meie mugavust mitte ainult ruumide temperatuur, vaid ka riided ning tegevused, millega me hetkel tegeleme.

Heliisolatsioon

Heliisolatsioon - soovimatu välismüra mõjutab tervist ja häirida und, hea isolatsioon kaitseb selle eest. . Heliisolatsioonil on oluline roll iga hoone juures, see kaitseb väljast tuleva müra eest, mis võib hakata häirima tervist, meeleolu ja keskendumisvõimet. Inimestele on privaatsus ja füüsiline heaolu tähtis ja seetõttu – et end hästi tunda, on vajalik heliisolatsioon nii tubade vahel kui ka erinevate naabrite kodude vahel.  

5 lihtsat sammu, et muuta kodu sisekliima paremaks

Lisainfo saamiseks klõpsake nupukestel

Kui palju maksab värske õhk?

Vaata VELUX katuseakna hinnakalkulaatorist kui palju pead investeerima tervislikuks alguseks või olemasoleva paremaks muutmiseks.

Oled sa avatud helgemale ja värskemale tulevikule?
Küsi meie spetsialistidelt, kuidas on kõige tõhusam parandada oma kodu sisekliimat.