Standard

Alt avatav

Hooldusvaba, valge
GLU 0061 B

Polüuretaankattega aken on 100% hooldusvaba ja seetõttu eriti sobilik niisketesse ruumidesse, näiteks vannituppa ja kööki. Akna termotöödeldud puidust südamik on kaetud veekindla ja tolmu tõrjuva polüuretaankattega, mistõttu aken on suurepäraselt soojustatud ning vastupidav. Aken vajab minimaalselt puhastamist ja seda ei ole tarvis üle värvida. Akna alaosas asuva käepidemega katuseakent soovitame siis, kui aken on vaja paigutada kõrgele, näiteks kui katusekorruse sein on kõrge. See tagab akna lihtsama käsitlemise. 

- Aastaringselt ilmastikukindel
- Integreeritud tuulutusklapp
- Mugav puhastada
- Eelpaigaldatud kinnitused kardinate paigaldamiseks
- Thermo Technology paremaks soojapidavuseks
- Täiustatud helipidavus
- Spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks
- Soojapidav 3-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1.1Aastaringselt ilmastikukindel

Soojapidav 3-kordne klaaspakett muudab akna veelgi energiatõhusamaks. Kogu akna soojapidavus Uw 1.1.

Meie uues tipptasemel soojustussüsteemis on kasutatud kuumtöödeldud puitsisu, et hoone soojuskadu oleks võimalikult väike. Kombineerituna õhutihedust parandava eritihendiga on tulemuseks
soojem kodu.

Erinevalt tavalistest PVC-akendest on meie niiskuskindla akna veekindel polüuretaankate vormitud ühes tükis. Liitekohtade puudumine muudab aknaraami niiskus- ja tolmukindlaks ning selle ümaratesse nurgakadesse ei kogune niiskust, tolmu ega mustust. Hooldada pole vaja: vahel võib lihtsalt vee ära pühkida.


Vali õige katuseaknamudel ja paigalduskõrgus.

Enamasti soovitame osta ülalt avatava katuseakna. Katuseaken paigaldatakse katusesse ideaalsel juhul madalale (alates 90 cm kõrgusele põrandapinnast) – see annab suurepärase vaate ümbrusele, võimaldades samas akna alla mööblit paigutada.

Lisaks võib huvi pakkuda