VELUX INTEGRA® kahesüsteemsed katuseaknad

Alates 1281 €

Tere tulemast mugavate aknasüsteemide kasutajaks. VELUX INTEGRA® elektriline kahesüsteemne katuseaken kombineerib ühes katuseaknas panoraamvaate, mugava kasutuse ja vajaduse korral ka käsitsijuhtimise. See loob tunde, nagu oleks teil rõdu, täites teie eluruumid loomuliku päevavalgusega.

Eelised

 • Kergesti avatav kuni 45 kraadi ulatuses, võimaldades suurepärast panoraamvaadet
 • Pole ohtu, et vihma sisse sajaks – sisseehitatud vihmaandur sulgeb aknad
 • Lisage VELUX ACTIVE koos NETATMO-ga ning saate nutika seadmerakenduse ja anduril põhinevad kasutusvõimalused
 

Leia paigaldaja


Lisage oma katuseakendele nutikas sisekliima kaugjuhtimisseade

VELUX ACTIVE koos NETATMO siseruumide kliimaseadmega loob teie kodus automaatselt tervisliku sisekliima. Andurid mõõdavad temperatuuri, CO2 ja niiskust ning kohandavad selle järgi VELUX INTEGRA® katuseakende, kardinate ja aknakatete kasutust.

Toote üksikasjad

Polüuretaan
 • ThermoTechnologyTM

  VELUX katuseaknad on ThermoTechnology™ soojustusega, et tagada suurepärane soojapidavus. Uute kõrgtehnoloogiliste materjalide kasutamine aknakonstruktsioonides pakub suurepärast energiatõhusust, isolatsiooni ja õhukindlat tihendit.  

  Maintenance Free
 • Loomulik ventilatsioon

  Lase oma koju värsket õhku ka siis, kui oled kodust ära või magad. Katuseakna kaudu saad tuba tuulutada ka halva ilma korral, ava vaid tuulutusklapp.

 • Elektriline aken

  VELUX INTEGRA elektriline kahesüsteemne katuseaken töötab mootoril ja saab toite elektrist.  Sellel on eelpaigaldatud seinalüliti, mis muudab seadistamise kiireks ja probleemivabaks, kuna see loob automaatselt ühenduse aknaga kaugjuhtimispuldi jaoks. Kui Teil on mitu sama tüüpi toodet, siis saate tooteid grupeerides jadamisi juhtida. Vaata filmi kuidas

 • Vihmaandur

  Kõik meie elektrilised või päikeseenergiaga töötavad katuseaknad on varustatud vihmaanduriga. See tähendab, et kui aken on avatud ja vihma hakkab sadama, sulgub aken automaatselt. See on väga kasulik funktsioon, kui olete hõivatud, olete teises toas või teid pole kodus.

 • Kuidas akent puhastada saab?

  Akna välisklaasi puhastamiseks pöörake akent ümber telje 180 kraadi. Raami saab lukustada riivi abil lengi küljes olevasse auku. Tuulutusklapis asuvat õhufiltrit saab puhastamiseks eemaldada ning pesta tavaliste kodupuhastusvahenditega. Õhufiltri eemaldamiseks pöörake aken ümber ja fikseerige lengi külge ning eemaldage filter.

 • Hooldus

  Kui soovid oma VELUX katuseakna eluiga pikendada, siis soovitame seda aeg-ajalt hooldada. VELUXi e-poest saab osta spetsiaalselt katuseaknale mõeldud hoolduskomplekte - näiteks kui soovid vahetada õhufiltrit, parandada täkkeid, õlitada hingi, värvida või lakkida akent.

 • Kardinad ja aknakatted

  Täienda oma VELUX katuseakent kardinatega. Pakume kardinaid erinevatele soovidele ja nõudmistele. Kui soovid päikesekaitset, siis välimised päikesevarjud ja turvarulood vähendavad kuumust lausa kuni 95%

Teie katuseaken

VELUX-i katuseaknad on saadaval mitmesuguse viimistluse, erinevate klaaside ja kasutusvõimalustega. Lisateabe saamiseks klõpsake vastaval jaotisel

 • Valge hooldusvaba siseviimistlus

  Valged polüuretaanaknad on valmistatud tugevast termotöödeldud puidust. Aknal ei ole nähtavaid liitekohti ja see tagab niiskuskindla viimistluse.

 • Alumiinium

  Kõigi VELUX katuseakende standardvarustusse kuuluvad hallid alumiiniumist välised katteplekid.

 • VELUXi klaaspaketid pakuvad heliisolatsiooni, soojapidavust, lisatugevust ja kaitset loodusjõudude eest.

  66 klaaspakett - Soojapidav klaaspakett

  Lamineeritud siseklaas ja kolmekordne klaaspakett tagavad hea helipidavuse ja vihmamüra summutamise. Täiustatud soojapidavus ja kastevastane kattekiht vähendavad kondensatsiooni teket.

Meie brošüüridest leiate lisateavet ja saate inspiratsiooni

Tootekataloog

Põhjalik ülevaade VELUXi toodetest.Laadi alla pdf ja salvesta endale või sirvi arvutist.

Kardinakataloog

Põhjalik ülevaade sisemistest kardinatest ja välimistest aknakatetest. Laadi alla pdf ja salvesta endale või sirvi arvutist.

Lamekatuseakende kataloog

Põhjalik ülevaade VELUXi toodetest lamekatustele (kalle 0-15 kraadi).Laadi alla pdf ja salvesta endale või sirvi arvutist.

Professionaalidele

Kas olete paigaldaja, arhitekt või edasimüüja? Avage professionaalidele mõeldud jaotis, kust leiate tööriistu ja teavet lõikejooniste, tehniliste üksikasjade, paigaldusjuhendite, CE-märgise, VELUX-i sertifitseeritud paigaldajaks saamise ja muu kohta.

Siit leiate tehnilist infot toote kohta: katuse kalle, sertifikaadid, päevavalguse pindala ja tehniline väärtused.

Õige paigaldamine on projekti õnnestumiseks hädavajalik. Laadige pdf või vaadake videot, et teie projekt VELUXi toodetega õnnestuks.

Siit saad alla laadida sõlmejooniseid, CAD ja BIM mudeleid

Võib-olla huvitab teid veel...

Pimenduskardin

VELUX pimenduskardin on valguskindel barjäär, mis tagab igal ajal täieliku pimeduse. See sobib suurepäraselt magamistubadesse, kus valguse täielik reguleerimine on oluline hea ööune või värskendava lõunauinaku tagamiseks.

Päikesevari

Välimised VELUX päikesevarjud blokeerivad päikesekiired enne, kui need aknaklaasini jõuavad ja vähendavad passiivset kütet kuni 76%. Tänu sellele püsib ruumitemperatuur soojal päikeselisel päeval meeldivana. Kuna päikesevarjud on läbipaistvast võrgust, saab endiselt vaadet nautida.

Putukavõrk

Tänu VELUX putukavõrgule saab värsket õhku nautida ilma putukateta. Seda on lihtne kasutada ja sobib kõikidele VELUX katuseakendele. Kui putukavõrku ei kasutata saab selle korralikult alumiiniumist ülemisse korpusesse varjule panna.