VELUX katuseaknad lastetoas
velux katuseaknad vannitoas
velux katuseaknad elutoas
velux vertikaalsed elemendid

Eelised

Kaldkatuse ja fassaadi tooted

Lisaelemendid

Kaldkatuse elemendid akna pikendamiseks

Kui kaldkatus ulatub põrandani, saab VELUX katuseakna pikendamiseks paigaldada selle alla lisaks aknaelemendi GIL (läbipaistva või valge lakiga männipuit) või GIU (hooldusvaba). Nendel akendel on kinnine raam ja neid ei saa avada. Katuseakna kombineerimisel aknaga GIL/GIU jõuab eluruumi rohkem loomulikku valgust. Hooldusvaba akent (GIU) ei ole vaja puhastada ega üle värvida – kuid seda võib vajadusel pehme niiske lapiga pühkida.

Vertikaalsed elemendid akna pikendamiseks

Vertikaalsed aknaelemendid on mõeldud täpselt VELUX katuseakende alla paigaldamiseks. Kuna aken ulatub peaaegu põrandani on tagatud suurepärane vaade ja katusealune – ning eluruum – tundub avaramana. Valida saab kas vertikaalse aknaelemendi VFE (läbipaistva või valge lakiga männipuit), mis avaneb raami ülaosas olevast käepidemest tõmmates sissepoole, või VIU (hooldusvaba), mida ei saa avada. Hooldusvaba akent (GIU) ei ole vaja puhastada ega üle värvida – kuid seda võib vajadusel pehme niiske lapiga pühkida.

Mitme VELUX katuseakna kombineerimine

Horisontaalne duo-lahendus

Kahe identse VELUX katuseakna kõrvuti paigaldamisel pääseb ruumi rohkem valgust. Kahe või enama akna kombineerimine on hea viis katusealuse ruumi avardamiseks. Valida saab ülalt ja alt avatavate katuseakende vahel. Ülalt avatavatel katuseakendel on ainulaadne ülemine juhtsiin, millest on neid lihtne avada, isegi kui otse akna all paikneb mööbel. Kui alt avatavad (ülahingedega) katuseaknad on täielikult avatud, avaneb neist katkematu panoraamvaade.

Vertikaalne duo-lahendus

Paigaldades üksteise kohale kaks identset VELUX katuseakent, saab luua imekauni valgusküllase ruumi, milles tekib õues olemise tunne – see on aken valgemasse maailma. Ülima mugavuse tagamiseks, või kui katuseaken asub ligipääsmatus kohas, tasub valida kaugjuhitav VELUX INTEGRA® katuseaken. Nii saab kõikjalt hoonest juhtida kõiki aknaid ja tarvikuid, näiteks kardinaid, päikesevarje ja turvaruloosid.

Quattro lahendus

Neli üksteise kohale või kõrvale paigaldatud VELUX katuseakent teevad iga ruumiga imesid. Akendest sisenev külluslik valgus muudab ruumi avaramaks ning loob valgusrikka ja kutsuva koha, kus perega koos meeldivalt aega veeta. Ülima mugavuse tagamiseks, kui katuseaknad asuvad ligipääsmatus kohas, tasub valida kaugjuhitav VELUX INTEGRA® katuseaken. Nii saab kõikjalt hoonest juhtida kõiki aknaid ja tarvikuid, näiteks kardinaid, päikesevarje ja turvaruloosid.