Loe edasi
Selle korteri renoveerimisel kasutati palju päevavalgust ja hoolikalt valitud värvitoone, et tekitada meeldivad ning valgusküllased ruumid.

See katusekorter oli algupäraselt väike ühel korrusel olev eluase, mille kohal oli kasutamata katusealune ruum. Omanikel oli soov katusealune välja ehitada ning selle arvelt korterit suurendada.

Pööning oli piisavalt suur, et sinna korterit laiendada. Kuna seda pinda kunagi ei kasutatud, pääses sinna vaid väikese luugi kaudu. Omanikud soovisid ehitada avatud planeeringuga korteri. Alumisel korrusel paikneksid köök ja elutuba ning katusekorrusel magamistuba ja vannituba.

Korteri kaht tasandit ühendab trepp ning suur raamaturiiul, mis on samas ka oskuslikult peidetud panipaigaks. Trepiastmete alla ehitati kastid, mida saab samuti panipaigana kasutada. Kogu korterit läbivaks värvitooniks valiti valge, kuna see peegeldab valgust kõige paremini. Siia-sinna on lisatud ka värviefekte nagu näiteks roosa lamp köögis.

Katuseakendest tulev päevavalgus valgustab nüüd ka alumist korrust. Aknaraamid valiti valged, et need oleksid lae ja seintega samas värvitoonis. Katusekorrusel asuva magamistoa ja trepi vahel on klaasist käigutee, mis on vahelaeks alumise ja ülemise korruse vahel. Sellisel viisil saab ülemiselt korruselt maksimaalselt valgust tuua ka alumisele korrusele. 

Vannitoa planeering mõeldi hoolikalt läbi. Dušinurk paigutati ruumi keskele, kuna seal oli kõrgust rohkem ja vann sai koha madala katuseviilu all.

Magamistoas on oskuslikult lahendatud panipaigad. Katuseakendest avaneb imeline vaade taevasse ning kogu päeva jooksul on ruum päevavalgust täis.