Rohkem ruumi on kuldaväärt. Suurenda oma kodu väärtust VELUX katuseakendega.

Miks VELUX?

Ükskõik, kas lõõgastud, töötad, õpid või mängid - meie tooted on loodud vastama sinu vajadustele, et luua ideaalne keskkond. Alates 1941. aastast.

Transforming spaces
Meie päevavalguslahendused aitavad sul laiendada katusealust elamispinda ning parandavad sinu heaolu ja suurendavad kodu väärtust.
Kodu väärtus suureneb
Võid olla kindel, et investeering VELUX tootelahendustesse suurendab sinu kinnisvara väärtust ja on seda väärt.
Meelerahu sinu kodus
Meie lai valik kardinaid, aknakatteid ja varuosi tagavad sulle parima võimaliku kogemuse.

Suurenda oma kinnisvara väärtust, kasutades päevavalgust

Hoia oma kodu tervislikuna  

Sinu tervis ja heaolu on meile esmatähtsad ja seetõttu mõistame värske õhu olulisust. Meie katuseakende ventilatsioonilahendused on loodud sinu kodu optimaalse õhukvaliteedi säilitamiseks. Korraliku ventilatsiooni tagamisega aitame sinu katusekorruse tervislikuna hoida, minimeerida hallituse ja niiskusega seotud probleemide ohtu ning suurendada ruumi üldist mugavust.  

Suurenda esteetilisust 

Meie kvaliteetsete katuseakendega koged rikkaliku loomuliku valguse ja värskendava õhuvoolu kaunist kooslust. Nii lood kutsuva ja avara atmosfääri, mis suurendab kinnisvaraturul sinu kodu ihaldusväärsust ja selle edasimüügi väärtust.
 

Suurenda oma kodu energiatõhusust 

Mõistame, et energiatõhususe küsimus võib muretsema panna. Seetõttu vähendavad meie lahendused nii keskkonnamõju kui ka aitavad energiakulusid kokku hoida. Muutes soojusisolatsiooni maksimaalseks, soojuskao minimaalseks ja tagades tõhusa ventilatsiooni, saad talvel nautida väiksemaid küttearveid ja suvel jahedamat kodu. 

Saa ruumi juurde 

VELUX katuseakendega päästad oma kasutamata katusekorruse kogu potentsiaali valla või saad luua täiesti uue ruumi. Tuues sisse loomuliku valguse ja ventilatsiooni, saad need alad hõlpsasti muuta magamistoaks, kodukontoriks või mis tahes muuks ruumiks, mis toob sinu koju rõõmu, loovust ja armastust.  

Suurenda oma kinnisvara väärtust, kasutades päevavalgust

Renoveerid kodu või ehitad uut? 

Renoveerid kodu? Teed katusekorrust ümber? Või oled täiesti uut maja ehitamas? Oleme sinu ideede reaalsuseks muutmise teel olemas. Meie antav abi ulatub nõustamisest kuni sertifitseeritud paigaldajate pakkumiseni. Valgusküllase ja hubase kodu kujundamiseks on mitu võimalust.

Kas vahetad katuseaknaid? 

Kas vahetad katuseaknaid? 

VELUX uute katuseakende paigaldamisega saavutad parema isolatsiooni, parema mürasummutuse, paremad ventilatsioonivõimalused ja suurepärase vastupidavuse. Nii tagad oma katusekorrusele mugava ja kauakestva lahenduse.  

Kas teadsid?

Kuldne tund viitab ajale vahetult pärast päikesetõusu või enne päikeseloojangut, kui sooja ja pehme kuldse valgusega päike asub horisondil madalal. Kuldne tund on fotograafide ja filmitegijate lemmikteema, sest sel ajal on võimalik luua vapustavaid ja dramaatilisi valgustingimusi. VELUX katuseakendega kogete #VELUXikuldnetund iga päev mugavalt oma kodus.  

Jälgi meid Facebookis, vaata, kuidas teised jäädvustasid kuldset tundi läbi oma VELUX katuseakende ja jaga oma #VELUXikuldnetund meiega!

Saa inspiratsiooni VELUX 3D virtuaaltuurist

Saa inspiratsiooni VELUX 3D virtuaaltuurist

Üks pilt on väärt rohkem kui tuhat sõna! Meie 3D virtuaaltuuril saad näha, millised sinu uued katuseaknad päriselus välja näevad ning kuidas päevavalgus ja värske õhk ruumi muudavad. Lihtsalt kujuta vaid ette…

Miks see seda väärt on?

"Üks toredamaid külgi selle maja juures on uskumatu kogus päevavalgust. Päeval kasutame toas valgustust haruharva."
— David, Ühendriigid

"Meie katusekorrus läbis täieliku muutuse ja sellest sai kõigi lemmikpaik. Seal saan lõõgastuda, lugedes oma lemmikraamatuid, mängida kitarri või olla lihtsalt üksi oma mõtetega, vaadeldes minu kohal olevat taevast.“"
— Dacho, Bulgaaria

"Meie katusekorruse ümberehitamine on võimaldanud meile lisaruumi, mida me arvasime, et meil ei olnud."
— Patrick, Ühendkuningriik

Võta meiega ühendust juba täna ja me anname sulle nõu!

Võta meiega ühendust juba täna ja me anname sulle nõu!

Su pere vajab lisaruumi? Professionaalse konsultatsiooni saamine on lihtne.