VELUX pimendav poolläbipaistev roosa duoruloo
Vaata galeriid

DFD--

Duokardin

Hind alates 109 € 

See "kaks-ühes" kardin sobib täiuslikult magamistubade ja elutubade jaoks, kus on tarvis valgust reguleerida või hea une tagamiseks ruumi pimendada. Kardin sobib ideaalselt ning selle paigaldamine on imelihtne – seda pole tarvis mõõta, kärpida ega lõigata. Saadaval valgete või harjatud alumiiniumist külgsiinidega.

  • Üks lahendus tagab valguse juhtimise kahel viisil – täiuslik magamistubade ja lastetubade jaoks.
  • Saadaval on mitmesugused trendikad ja klassikalised värvid.
  • Saadaval ka Colour by You ja lastele mõeldud kollektsioonidega.

Võib-olla huvitab sind veel

VELUX pehme aknakatte väline soojuskaitse

Pimendav päikesevari

Pimendab
Ennetab ülekuumenemist
VELUX energiasäästlik pimendav roheline voldikkardin

Energiasäästlik topelt-voldikkardin

Pimendab
Hea soojusisolatsioon

Leia oma stiilile vastavad kardinad

Klassikalisest trendikani – VELUX kardina kollektsioonis on stiilsed värvid ja peened mustrid, mis kaunisatavad igat kodu ja sobivad igasse ruumi.

Kõikidel kardinatel on erinevad värvitoonid, et saaksite neid omavahel kokku sobitada ja valida just enda tuppa sobivad värvid.

Kõik duokardinad on komplektis valge voldikkardinaga

Saadaval valgete külgsiinidega

 
VELUX valgete alumiiniumist külgsiinidega pimendav duoruloo
VELUX alumiiniumist külgsiinidega pimendav duoruloo

Vali valgete või harjatud alumiiniumist külgsiinide vahel Valged külgsiinid sobivad suurepäraselt VELUX valgete katuseakendega

Käsitsi juhtimine ja astmeta positsioneerimine


VELUX duokardin pimendab ja reguleerib valgust.

Duokardin liigub mööda kitsaid külgsiine, mis annavad VELUX katuseaknale puhta väljanägemise. Voldikkardin hajutab pehmelt päevavalgust ja pimenduskardin pimendab toa. Duokardin sobib just sellistesse tubadesse, kus kardinat kasutatakse päeva jooksul mitmeid kordi. Näiteks lastetoas ja kodukontoris saab voldikkardinaga valguse hulka reguleerida ja vajadusel pimenduskardinaga toa pimendada.

Käsitsi juhtsiinist juhitavad kardinad sobivad hästi käeulatuses asuvatesse kohtadesse. Kardinat saab juhtida juhtsiini allatõmbamisega. Alumiiniumist ülemine korpus ja külgsiinid tagavad sujuva liikumise ning võimaldavad kardinat aknal vabalt paigutada.

VELUX pimenduskardinate kasutusjuhend

Leia oma VELUX duokardina hind

Lihtne paigaldamine


Paigalda oma VELUX originaalkardinad 15 minutiga

VELUX kardinate paigaldamisel pole tarvis neid mõõta, kärpida, lõigata ega kasutada lisatööriistu. Need sobivad suurepäraselt ning kõik vajaminev on kardinate pakendis olemas. Kardinate paigaldamiseks on VELUX akendel olemas kinnitusklambrid. Sinu VELUX katuseakendel on kardinate jaoks eelinstallitud klambrid. Klõpsake lihtsalt VELUX kardinale ja kinnitage külgmised siinid.  

Paigaldusjuhised

PDF-failid on üksikasjalikud ja illustreerivad juhised, mis annavad paigaldustoimingu iga etapi kohta küllaldaselt teavet. PDF-failide lugemiseks peab teie arvutis olema Acrobat Reader programm. Tööriist on tasuta ja selle saab Adobe'i veebisaidilt tasuta alla laadida.

VELUX käsitsi juhitav duokardin