Tõhus kuumuskaitse

Ruumitemperatuuri 
reguleerimiseks

Läbipaistev
võrkkangas
ei takista vaadet

Päikesevari

Tõhus kuumuskaitse hoiab ruumi jahedana


Soovitame ruumitüübile:
  • Kuumuskaitse
  • Läbipaistev kangas
  • Paigaldatav seestpoolt

Välimised VELUX päikesevarjud blokeerivad päikesekiired enne, kui need aknaklaasini jõuavad ja vähendavad passiivset kütet kuni 76%. Tänu sellele püsib ruumitemperatuur soojal päikeselisel päeval meeldivana. Kuna päikesevarjud on läbipaistvast võrgust, saab endiselt vaadet nautida.

Vaata, kuidas kardin töötab

Värvused

Saadaval musta võrguga (5060), mille valguse läbilaskvus on 14%. 

VELUX päikesevarjudega saab ruumi jõudva kuumuse taset vähendada kuni 76%.

 

Kardinate juhtimisviisid

VELUX kardinale sobiva juhtimisviisi valimisel tuleb arvestada katuseakende asukohta ja seda, kui tihti kardinat eeldatavasti liigutatakse.
 
Nii päikeseenergial töötavad kui elektrilised kardinad on kaugjuhitavad ja mõlemad sobivad suurepäraselt ligipääsmatutes kohtades paiknevatele VELUX katuseakendele või kui katusealustesse ruumidesse soovitakse lisada pisut uuenduslikku luksust.

Käsitsijuhitav päikesevari MHL

VELUX päikesevarju on väga lihtne kasutada. Selleks tuleb aken lihtsalt avada, pöörata seda 180 kraadi ümber kesktelje ja kinnitada päikesevari kahe alumise raami välisküljel oleva konksu külge. Päikesevarju saab paigaldada seestpoolt ning akent saab avada ja sulgeda ka siis, kui päikesevari on ette tõmmatud.

Kaugjuhitav päikesevari MML/MSL

Kaugjuhitav päikesevari võib olla nii elektriliselt (MML) kui päikeseenergial (MSL) juhitav. Päikesevarju saab akna ette tõmmata ja eest ära lükata seinalüliti abil, mis kuulub kaugjuhitava päikesevarju komplekti. Kaugjuhitavad tooted ühilduvad VELUX ACTIVE automaatse sisekliima juhtimissüsteemiga. Loe selle kohta siit

 

Paigaldusjuhend

Topeltmugavus 

Suur osa ajast veedetakse siseruumides. Seega on esmatähtis muuta kodud võimalikult mugavaks. VELUX toodete kombineerimine aitab katuseaknaid parimal viisil ära kasutada ja tagada võimalikult hea sisekliima. Sobiva tasakaalu leidmiseks temperatuuri, valgustaseme ja (putukavaba!) värske õhu vahel on tihti vaja mitut päikesekaitsetoodet. VELUX päikesekaitsetoodete kombineerimisel leiab optimaalse lahenduse igale ruumile.

Topelt-voldikkardin ja päikesevari

Aastaringse mugavuse ja lihtsa kasutuse tagamiseks sobib suurepäraselt VELUX topelt-voldikkardina ja VELUX päikesevarju kombinatsioon. Päikesevari kaitseb tõhusalt kuumuse eest, samas kui topelt-voldikkardin parandab soojapidavust ning sellega saab valgust paindlikult reguleerida ja ruumi pimendada.

Pimenduskardin ja päikesevari

Kui vajatakse pimendust ja kuumuskaitset, on mõistlik kombineerida VELUX pimenduskardin ja päikesevari. Nii saab ruumi igal ajal täielikult pimendada ja seda päikeselisel pärastlõunal jahedana hoida, säilitades samas päikesevalguse ja värske õhu juurdepääsu.

Lisaks võib huvi pakkuda

7
põhjust, miks valida VELUX kardinad
  • Sobib ideaalselt VELUX katuseakendega
  • VELUX kardinate paigaldamiseks kulub vaid mõni minut
  • Igale stiilile leidub sobiv kardin
  • Mugavus on alati käeulatuses
  • VELUX kardinad on loodud kestma
  • Kangaid saab enne enne ostmist vaadata ja katsuda
  • Elegantse kujunduse ja stiiliga mudelid