Tõhus kuumuskaitse

Ruumitemperatuuri 
reguleerimiseks

Läbipaistev
võrkkangas
ei takista vaadet

Päikesevari

Tõhus kuumuskaitse hoiab ruumi jahedana

  • Vähendab päikesekiirtest tulenevat kuumust
  • Lihtne seestpoolt paigaldada
  • Läbipaistev kangas

VELUX päikesevari takistab kuumuse sisenemist, hoides teie ruumis jahedat mugavat temperatuuri. Kangas on läbipaistev, et teil jääks alles vaade ja valgus saaks sisse tulla.
 
 

 


Vaata galeriid

Värvused

Saadaval musta võrguga (5060), mille valguse läbilaskvus on 14%. 

VELUX päikesevarjudega saab ruumi jõudva kuumuse taset vähendada kuni 76%.

 

Kardinate juhtimisviisid

VELUX kardinale sobiva juhtimisviisi valimisel tuleb arvestada katuseakende asukohta ja seda, kui tihti kardinat eeldatavasti liigutatakse.
 
Nii päikeseenergial töötavad kui elektrilised kardinad on kaugjuhitavad ja mõlemad sobivad suurepäraselt ligipääsmatutes kohtades paiknevatele VELUX katuseakendele või kui katusealustesse ruumidesse soovitakse lisada pisut uuenduslikku luksust.

Käsitsijuhitav päikesevari MHL

VELUX päikesevarju on väga lihtne kasutada. Selleks tuleb aken lihtsalt avada, pöörata seda 180 kraadi ümber kesktelje ja kinnitada päikesevari kahe alumise raami välisküljel oleva konksu külge. Päikesevarju saab paigaldada seestpoolt ning akent saab avada ja sulgeda ka siis, kui päikesevari on ette tõmmatud.

Kaugjuhitav ja elektriliselt töötav

Elektriliselt juhitavad VELUX INTEGRA® päikesevarjud tagavad teile mugavuse kaugjuhtimispuldi abil. Ühendage sujuvalt VELUX INTEGRA® elektrilise katuseaknaga (täiendavat juhtmestikku pole vaja).

Kaugjuhitav ja päikeseenergial töötav

Kaugjuhitavaid päikeseenergial töötavaid päikesevarje juhitakse komplekti kuuluva juhtpuldiga. Kui kardin paigaldatakse päikeseenergial töötavale INTEGRA® katuseaknale, võib kasutada ka nutikat puuteekraaniga VELUX INTEGRA® juhtpulti, mis kuulub VELUX INTEGRA® katuseakna komplekti.  
VELUX INTEGRA® juhtpuldil on rida eelseadistatud programme, mis tagavad igapäevase mugavuse ja parandavad sisekliimat. Kardinat saab juhtida igast ruumist ja eelseadistatud programmide funktsioonid, näiteks võimalus programmeerida kardinaid kindlal kellaajal avanema ja sulguma, muudavad kasutamise nauditavaks.  

Vajadusel saab päikeseenergial töötavat kardinat ka käsitsi liigutada. Laetav päikesepatarei peab ühe laadimisega vastu 600 töötsüklit, isegi kui laadimiseks pole otsest päikesevalgust.

Paigaldusjuhend

Topeltmugavus 

Suur osa ajast veedetakse siseruumides. Seega on esmatähtis muuta kodud võimalikult mugavaks. VELUX toodete kombineerimine aitab katuseaknaid parimal viisil ära kasutada ja tagada võimalikult hea sisekliima. Sobiva tasakaalu leidmiseks temperatuuri, valgustaseme ja (putukavaba!) värske õhu vahel on tihti vaja mitut päikesekaitsetoodet. VELUX päikesekaitsetoodete kombineerimisel leiab optimaalse lahenduse igale ruumile.

Topelt-voldikkardin ja päikesevari

Aastaringse mugavuse ja lihtsa kasutuse tagamiseks sobib suurepäraselt VELUX topelt-voldikkardina ja VELUX päikesevarju kombinatsioon. Päikesevari kaitseb tõhusalt kuumuse eest, samas kui topelt-voldikkardin parandab soojapidavust ning sellega saab valgust paindlikult reguleerida ja ruumi pimendada.

Pimenduskardin ja päikesevari

Kui vajatakse pimendust ja kuumuskaitset, on mõistlik kombineerida VELUX pimenduskardin ja päikesevari. Nii saab ruumi igal ajal täielikult pimendada ja seda päikeselisel pärastlõunal jahedana hoida, säilitades samas päikesevalguse ja värske õhu juurdepääsu.

Lisaks võib huvi pakkuda

7
põhjust, miks valida VELUX kardinad
  • Sobib ideaalselt VELUX katuseakendega
  • VELUX kardinate paigaldamiseks kulub vaid mõni minut
  • Igale stiilile leidub sobiv kardin
  • Mugavus on alati käeulatuses
  • VELUX kardinad on loodud kestma
  • Kangaid saab enne enne ostmist vaadata ja katsuda
  • Elegantse kujunduse ja stiiliga mudelid