Tõhus kuumuskaitse

Ruumitemperatuuri 
reguleerimiseks

Läbipaistev kangas
ei takista vaadet

Päikesevari

Tõhus kuumuskaitse hoiab ruumi jahedana


Soovitame ruumitüübile:
  • Kuumuskaitse
  • Läbipaistev kangas
  • Paigaldatav seestpoolt

Välised VELUX päikesevarjud blokeerivad päikesekiired enne, kui need aknaklaasini jõuavad ja vähendavad passiivset kütet kuni 76%. Tänu sellele püsib ruumitemperatuur soojal päikeselisel päeval meeldivana. Kuna päikesevarjud on läbipaistvad, saab endiselt vaadet nautida.

Vaata, kuidas kardin töötab

Värvused

Saadaval musta võrguga (5060), mille valguse läbilaskvus on 14%. 

VELUX päikesevarjudega saab ruumi jõudva kuumuse taset vähendada kuni 76%.

 

Kardinate juhtimisviisid

VELUX kardinale sobiva juhtimisviisi valimisel tuleb arvestada katuseakende asukohta ja seda, kui tihti kardinat eeldatavasti liigutatakse.
 
Nii päikeseenergial töötavad kui elektrilised kardinad on kaugjuhitavad ja mõlemad sobivad suurepäraselt ligipääsmatutes kohtades paiknevatele VELUX katuseakendele või kui katusealustesse ruumidesse soovitakse lisada pisut uuenduslikku luksust.

Käsitsi juhtimine konksude abil

VELUX päikesevarje on väga lihtne kasutada. Selleks tuleb aken lihtsalt avada, pöörata seda 180 kraadi ja kinnitada kardin kahe alumise raami välisküljel oleva konksu külge. Kardinat saab paigaldada seestpoolt ning akent saab avada ja sulgeda ka siis, kui kardin on suletud.

Kaugjuhitav ja elektriline

Kaugjuhitavaid elektrilisi päikesevarje juhitakse nutika puuteekraaniga VELUX INTEGRA® juhtpuldiga, mis kuulub VELUX INTEGRA® katuseakna komplekti. See on intuitiivne lahendus, millega saab kardinaid kaugjuhtida. VELUX INTEGRA® juhtpuldil on rida eelseadistatud programme, mis tagavad igapäevase mugavuse ja parandavad sisekliimat. Kardinat saab juhtida igast ruumist ja eelseadistatud programmide funktsioonid, näiteks võimalus programmeerida kardinaid kindlal kellaajal avanema ja sulguma, muudavad kasutamise nauditavaks.  


Vajadusel saab kardinat selle allosas olevast juhtsiinist ka käsitsi avada ja sulgeda.  

Mida teha, kui mul pole elektrilist VELUX INTEGRA® katuseakent?  

Kui elektrilist VELUX INTEGRA® katuseakent pole, kuid soovitakse kasutada elektrilist kardinat, tasub proovida juhtimissüsteemi KUX 100. Selle abil saab käsitsijuhitavatel katuseakendel kasutada elektrilisi VELUX kardinaid või aknakatteid. Samas võib proovida ka juhtimissüsteemi KMX 100, millega automatiseeritakse kogu käsitsijuhitav katuseaken. Juhtimissüsteemiga KMX 100 saab juhtida mitut elektrilist toodet. 

Mõlema juhtimissüsteemiga on kaasas VELUX juhtpult, mis muudab kardina või aknakatte io-homecontrol® tehnoloogiaga ühilduvaks. Juhtimissüsteemi KMX 100 juurde kuulub ka vihmaandur.

Kaugjuhitav ja päikeseenergial töötav

Kaugjuhitavaid päikeseenergial töötavaid päikesevarje juhitakse komplekti kuuluva juhtpuldiga. Kui kardin paigaldatakse päikeseenergial töötavale INTEGRA® katuseaknale, võib kasutada ka nutikat puuteekraaniga VELUX INTEGRA® juhtpulti, mis kuulub VELUX INTEGRA® katuseakna komplekti.  
VELUX INTEGRA® juhtpuldil on rida eelseadistatud programme, mis tagavad igapäevase mugavuse ja parandavad sisekliimat. Kardinat saab juhtida igast ruumist ja eelseadistatud programmide funktsioonid, näiteks võimalus programmeerida kardinaid kindlal kellaajal avanema ja sulguma, muudavad kasutamise nauditavaks.  

Vajadusel saab päikeseenergial töötavat kardinat ka käsitsi liigutada. Laetav päikesepatarei peab ühe laadimisega vastu 600 töötsüklit, isegi kui laadimiseks pole otsest päikesevalgust.

Paigaldusjuhend

Topeltmugavus 

Suur osa ajast veedetakse siseruumides. Seega on esmatähtis muuta kodud võimalikult mugavaks. VELUX toodete kombineerimine aitab katuseaknaid parimal viisil ära kasutada ja tagada võimalikult hea sisekliima. Sobiva tasakaalu leidmiseks temperatuuri, valgustaseme ja (putukavaba!) värske õhu vahel on tihti vaja mitut päikesekaitsetoodet. VELUX päikesekaitsetoodete kombineerimisel leiab optimaalse lahenduse igale ruumile.

Topelt-voldikkardin ja päikesevari

Aastaringse mugavuse ja lihtsa kasutuse tagamiseks sobib suurepäraselt VELUX topelt-voldikkardina ja VELUX päikesevarju kombinatsioon. Päikesevari kaitseb tõhusalt kuumuse eest, samas kui topelt-voldikkardin parandab soojapidavust ning sellega saab valgust paindlikult reguleerida ja ruumi pimendada.

Pimenduskardin ja päikesevari

Kui vajatakse pimendust ja kuumuskaitset, on mõistlik kombineerida VELUX pimenduskardin ja päikesevari. Nii saab ruumi igal ajal täielikult pimendada ja seda päikeselisel pärastlõunal jahedana hoida, säilitades samas päikesevalguse ja värske õhu juurdepääsu.

Lisaks võib huvi pakkuda

7
põhjust, miks valida VELUX kardinad
  • Sobib ideaalselt VELUX katuseakendega
  • VELUX kardinate paigaldamiseks kulub vaid mõni minut
  • Igale stiilile leidub sobiv kardin
  • Mugavus on alati käeulatuses
  • VELUX kardinad on loodud kestma
  • Kangaid saab enne enne ostmist vaadata ja katsuda
  • Elegantse kujunduse ja stiiliga mudelid