Suurepärane uni
täielikus pimeduses

Pimenduskardin

Suurepärane uni täielikus pimeduses


Soovitame ruumitüübile:
 
 • Täielikult pimendav
 • Astmetu seadistus
 • 24 erinevat värvitooni ja kujundust, sealhulgas 12 lõbusat ja põnevat Disney & VELUX unistuste sarja kujundust.

VELUX pimenduskardin on valguskindel barjäär, mis tagab igal ajal täieliku pimeduse. See sobib suurepäraselt magamistubadesse, kus valguse täielik reguleerimine on oluline hea ööune või värskendava lõunauinaku tagamiseks.Vaata, kuidas kardin töötab

Igale stiilile leidub sobiv kardin

© Disney. © Disney/Pixar. © Disney. Based on the “Winnie the Pooh” works by A. A. Milne and E. H. Shepard.

Saadaval 24 erinevas värvitoonis ja kujundusega, sealhulgas 18 lõbusa ja põneva VELUX & Disney Goodnight kollektsiooni kujundusega.

VELUX pimenduskardinaid on katsetatud, kindlustamaks et meie kardinad on saadaolevatest parima pimendusvõimega. Olenemata värvusest tekitab kardin täieliku pimeduse tagamiseks valguskindla barjääri. Valida tasub oma stiili ja ruumikujundusega kõige paremini sobiv kardin.

Kardinate juhtimisviisid

VELUX kardinale sobiva juhtimisviisi valimisel tuleb arvestada katuseakende asukohta ja seda, kui tihti kardinat eeldatavasti liigutatakse.
 
Nii päikeseenergial töötavad kui elektrilised kardinad on kaugjuhitavad ja mõlemad sobivad suurepäraselt ligipääsmatutes kohtades paiknevatele VELUX katuseakendele või kui katusealustesse ruumidesse soovitakse lisada pisut uuenduslikku luksust.

Juhtsiini ja astmetu seadistusega käsitsijuhtimine

Juhtsiinidega käsitsijuhitavaid kardinaid on lihtne käsitseda. Kardin on kinnitatud katuseakna ülemise korpuse külge ja see liigub mööda külgsiine, mis tagavad sujuva liikumise ja astmetu seadistuse. Kardinat saab selle allääres olevast juhtsiinist hoides vastavalt soovile lihtsalt üles või alla liigutada

Käsitsijuhitava kardina lihtsamaks liigutamiseks võib osta ka pikendusvardad, varda pikenduslülid ja pikendusvarda adapterid.

Kaugjuhitav  elektriline

Kaugjuhitavaid elektrilisi pimenduskardinaid juhitakse nutika puuteekraaniga VELUX INTEGRA® juhtpuldiga, mis kuulub VELUX INTEGRA® katuseakna komplekti. See on intuitiivne lahendus, millega saab kardinaid kaugjuhtida. VELUX INTEGRA® juhtpuldil on rida eelseadistatud programme, mis tagavad igapäevase mugavuse ja parandavad sisekliimat. Kardinat saab juhtida ruumi igast osast ja eelseadistatud programmide funktsioonid, näiteks võimalus programmeerida kardinaid kindlal kellaajal avanema ja sulguma, muudavad kasutamise nauditavaks.  

Vajadusel saab kardinat selle allosas olevast juhtsiinist ka käsitsi avada ja sulgeda.


Mida teha, kui mul pole elektriliselt juhitavat VELUX INTEGRA® katuseakent? 
Kui elektrilist VELUX INTEGRA® katuseakent pole, kuid soovitakse kasutada elektrilist kardinat, tasub proovida juhtimissüsteemi KUX 100. Selle abil saab käsitsijuhitavatel katuseakendel kasutada elektrilisi VELUX kardinaid või aknakatteid. Samas võib proovida ka juhtimissüsteemi KMX 100, millega automatiseeritakse kogu käsitsijuhitav katuseaken. Juhtimissüsteemiga KMX 100 saab juhtida mitut elektrilist toodet. 


Mõlema juhtimissüsteemiga on kaasas VELUX juhtpult, mis muudab kardina või aknakatte io-homecontrol® tehnoloogiaga ühilduvaks. Juhtimissüsteemi KMX 100 juurde kuulub ka vihmaandur.

Kaugjuhitav ja päikeseenergial töötav

Kaugjuhitavaid päikeseenergial töötavaid pimenduskardinaid juhitakse komplekti kuuluva juhtpuldiga. Kui kardin paigaldatakse päikeseenergial töötavale INTEGRA® katuseaknale, võib kasutada ka nutikat puuteekraaniga VELUX INTEGRA® juhtpulti, mis kuulub VELUX INTEGRA® katuseakna komplekti.  
VELUX INTEGRA® juhtpuldil on rida eelseadistatud programme, mis tagavad igapäevase mugavuse ja parandavad sisekliimat. Kardinat saab juhtida ruumi igast osast ja eelseadistatud programmide funktsioonid, näiteks võimalus programmeerida kardinaid kindlal kellaajal avanema ja sulguma, muudavad kasutamise nauditavaks.  

Vajadusel saab päikeseenergial töötavat kardinat ka käsitsi liigutada. Laetav päikesepatarei peab ühe laadimisega vastu 600 töötsüklit, isegi kui laadimiseks pole otsest päikesevalgust.

Leia valitud VELUX pimenduskardina hind

Paigaldusjuhend

Lihtne paigaldus tänu VELUX Pick&Click!™ süsteemile

Eelpaigaldatud kinnitused kuuluvad kõikide VELUX katuseakende standardvarustusse. Need sobivad kõikide VELUX kardinatega. Kardinate ostmisel saab kaasa paigaldusjuhendi.

Paigaldusjuhend

PDF-failides on antud üksikasjalikud illustratiivsed juhised, milles käsitletakse hoolikalt iga üksikut paigaldusetappi. PDF-faili lugemiseks peab arvutisse olema paigaldatud Acrobat Reader.

VELUX pimenduskardina DKL paigaldusjuhend (käsitsijuhitav)
VELUX pimenduskardina DML paigaldusjuhend (kaugjuhitav, elektriline)
VELUX pimenduskardina DSL paigaldusjuhend (kaugjuhitav, päikeseenergiaga)

 

Pimenduskardinaga sobib kombineerida allolevaid tooteid

Pimenduskardinaid saab kombineerida VELUX päikesevarjude ja turvaruloodega, et kaitsta ruumi paremini kuumuse eest, ning VELUX putukavõrkudega, et hoida ruumi ka avatud akna korral putukavabana.

Tähelepanu! Samuti palume arvestada, et elektriliselt juhitavad ja päikeseenergial töötavaid kardinaid ei saa kombineerida.

Päikesevari

 • Kuumuskaitse
 • Läbipaistev võrkkangas
 • Paigaldatav seestpoolt

Välised päikesevarjud blokeerivad päikesekiired enne, kui need aknaklaasini jõuavad ja vähendavad passiivset kütet kuni 73%. Tänu sellele püsib ruumitemperatuur soojal päikeselisel päeval meeldivana. Kuna päikesevarjud on läbipaistvad, saab endiselt vaadet nautida.

Putukavõrk

 • 100% kaitse putukate eest
 • Vastupidav läbipaistev kangas
 • Ei takista vaadet

Tänu putukavõrgule saab värsket õhku nautida ilma putukateta. Seda on lihtne kasutada ja sobib kõikidele VELUX katuseakendele. Kui putukavõrku ei kasutata saab selle korralikult ahtasse alumiiniumist ülemisse korpusesse varjule panna.

 

Lisaks võib huvi pakkuda

 • Täielikult pimendav
 • Kahjulike kemikaalideta
 • 12 lõbusat Disney & VELUX unistuste sarja kujundust
Meie uus Disney & VELUX unistuste sarja kuuluvad noortele – ja hingelt noortele – suunatud pimenduskardinad. 12 lõbusa ja põneva kujunduse hulgast leiab igaüks midagi sobivat, olgu see siis Miki Hiir, Bambi, Lennukid, Minni Hiir, Karupoeg Puhh või Printsessid. Selles uues sarjas on ühendatud VELUX funktsionaalsus ja töökindlus ning Disney armastatud tegelaste lõbus ja põnev maailm. Sobib suurepäraselt nii hea ööune kui värskendava lõunauinaku jaoks.


Uue Disney & VELUX unistuste sarjaga saavad magamistubadest unistamistoad.

Duokardin

 • Kaks-ühes kardinad
 • Täielik pimedus igal ajal
 • Hajutab mahedalt sissetulevat päevavalgust

VELUX duo-pimenduskardin koosneb pimenduskardinast ja voldikkardinast. See ühendab mõlema tugevad küljed: täielik pimendus igal ajal ja mahedalt hajutatud valgus kogu päeva jooksul. See on saadaval kõigis pimenduskardina värvitoonides, kombineerituna valge voldikkardinaga.

Energiasäästlik topelt-voldikkardin

 • Pimendav
 • Parem soojapidavus
 • Paindlik astmetu seadistus

VELUX energiasäästlikud topelt-voldikkardinad on kahekordsest volditud pimenduskangast, mille sees on alumiiniumist kärgstruktuur, mis parandab soojapidavust. Kardinad pole kinnitatud ei ülevalt ega alt, seega saab neid vabalt liigutada ja ruumi erinevalt pimendada ning selle valguse ja privaatsuse taset muuta.

 

Turvaruloo

 • Kuumuskaitse
 • Täielikult pimendav
 • Soojustus ja mürasummutus

VELUX turvarulood sobib kasutada igal aastaajal ja igas kliimas, sest see ei lase ruumil suvel üle kuumeneda ja hoiab selle talvel soojana. Lisaks teeb see nii päeval kui öösel ruumi täielikult pimedaks.

7
põhjust, miks valida VELUX kardinad
 • Sobib ideaalselt VELUX katuseakendega
 • VELUX kardinate paigaldamiseks kulub vaid mõni minut
 • Igale stiilile leidub sobiv kardin
 • Mugavus on alati käeulatuses
 • VELUX kardinad on loodud kestma
 • Kangaid saab enne enne ostmist vaadata ja katsuda
 • Elegantse kujunduse ja stiiliga mudelid