VELUX kardinad kaunistavad siseruume ja võimaldavad valgust juhtida. Vali kardinad vastavalt toa olemusele ja kaunista need.

Kas vajad pimendavat toimet?

VELUX pimenduskardinad võimaldavad luua keskkonna rahulikuks ööuneks või kosutavaks päevaseks uinakuks.

Või lihtsalt hajutav?

Meie läbipaistvad, poolläbipaistvad või ribakardinad tagavad privaatse keskkonna ja lasevad läbi loomulikku valgust.

Avasta teisi kardinaid

Kardinad, mis toovad sinu koju looduse tunde

Valmistatud peamiselt taaskasutatud materjalidest, mis vähendab võrreldes teiste kollektsioonidega süsiniku jalajälge poole võrra. Nature kollektsiooni rulookardinad on saadaval 8 värvitoonis, mis võimaldavad sul tuua looduse rahu ja vaikuse otse oma koju. Võid valida pimendavate või läbipaistvate kardinate hulgast.

Lisateave ja osta e-poest > 

Kollektsioon Color By You

Kohanda oma rulookardinaid nii, et need sobiksid sinu uue sisekujundusega ja peegeldaksid sinu isiklikku stiili. Vali tuhandete värvide hulgast ja loo oma unistuste kujundus. 

Saadaval:
- Pimenduskardin
- Poolläbipaistev rulookardin
- Duokardin 

Lisateave ja osta e-poest > 

VELUX lastekollektsioon

Suurimad seiklused algavad heast unest. VELUX lastekollektsiooni kardinad on inspireeriva ja rõõmsa kujundusega, mis on valmistatud lastetoa jaoks. Valida võib pimenduskardina või duokardina, mis ühendab endas pimenduse ja hämardamisvõimaluse.

Lisateave ja osta e-poest > 

Paigalda oma kardin 15 minutiga!

Vaata videot ja näed, kui lihtne on oma VELUX katuseaknale uue kardina paigaldamine.

Nutikas kodu

Nutikas kodu

VELUX ACTIVE with NETATMO aktiveerib siseruumide kliimaanduri mõõtetulemuste ning ilmaandmete põhjal automaatselt sinu aknad ja turvarulood. Võimaldab sul nutitelefonist kõikjalt mugavalt juhtida oma aknaid ja järgida sisekliimat. Ela mugavalt südamerahus ja kasuta tervislikuma sisekliima loomiseks toodet VELUX ACTIVE.

Sa ei jää kunagi ilma eripakkumistest!

Sa ei jää kunagi ilma eripakkumistest!

Kui täidad vormi, saad mitte ainult juurdepääsu varajasele teabele allahindluste kohta, vaid ka meie ekspertide suurepäraseid ideid, väärtuslikke nõuandeid ja kohandatud näpunäiteid.