Muuda päev säravamaks

Rohkem loomulikku valgust ja värsket õhku

Alt avatavad katuseaknad

Naudi avarat panoraamvaadet! GPL ja GPU aknad on alt ja ülalt avatavad.Täiuslik lahendus neile, kes soovivad panoraamvaadet nautida. Soovitame kasutada alt avatavat katuseakent, kui aken paigaldatakse kõrgemale (alumine akna serv umbes 1,5 m põrandast).

Vaata, kuidas see töötab

Alt avatavate katuseakende eelised

katuseaken

Nauditavad panoraamvaated, suurem energiatõhusus ja parem loomulik ventilatsioon

looduslik valgus

Katuseakna kaudu siseneb ruumi palju rohkem loomulikku valgust

akna käepide

Mugav alt avada – soovitame paigaldada kuni 55-kraadise kaldlae alla, kui vertikaalse seina kõrgus on 1,5 m

ventilatsioon

Tuulutamine ka suletud aknaga

Värsket õhku saab tuppa lasta ka magamise ajal või kodust ära olles ning seejuures pole vaja muretseda turvalisuse või halva ilma pärast. Ainulaadse ülemise käepideme ühekordsel tõmbamisel pääseb värske filtreeritud õhk tuulutusklapi kaudu sisse.
akna õhufilter

Värske ja puhas õhk

Sisseehitatud õhufilter parandab sisekliimat, sest hoiab eemal tolmu ja putukad. Filter on taaskasutatav ja lihtsalt puhastatav.

Kas soovid osta?

Palju enamat kui lihtsalt aken

Alt avatavad katuseaknad võivad ruumi äratundmatuseni muuta. See on kiireim viis lisada katusealustesse ruumidesse loomuliku valgust ja värsket õhku ning avarust. Muutused on hämmastavad nii päevavalguse kui värske õhu osas, vaatest rääkimata.

Lisaks võib huvi pakkuda

Ülalt avatav katuseaken

Ülalt avatavat katuseakent on lihtne juhtida – isegi kui selle all on mööbel. Tänu uuenduslikule ülemisele käepidemele saab selle paigaldada madalamale, kui samaväärse alt avatava akna – nii on suurepärane vaade tagatud nii püsti seistes kui istudes.

vertikaalsed elemendid

Lisaelemendid

Vertikaalsed aknaelemendid on mõeldud täpselt VELUX katuseakende alla paigaldamiseks. Kuna aken ulatub peaaegu põrandani on tagatud suurepärane vaade ning katusealune eluruum tundub avaramana.

Veeplekid

VELUX veeplekid on valmistatud täppistööna ja tagavad veekindla ühenduse katuseakna ja katusekattematerjali vahel. Suurest VELUX veeplekkide valikust on lihtne leida sobiv veeplekk katuseaknale, kõikidele katuseakende kombinatsioonidele ja katusekattematerjalile.