Uue põlvkonna VELUX lamekatuseaknad

Tutvu uue põlvkonna lamekatuseakendega

Meie uue põlvkonna lamekatuseaknad on uue ja unikaalse konstruktsiooniga, millel on minimalistlik ja elegantne servast servani klaas, mis toob tuppa rohkem päevavalgust kui kunagi varem, jättes vaate ainult klaasile ja taevale.

Võimaluste aken

Külasta meie CASE HUBi, et näha inspireerivaid lahendusi VELUX lamekatuseakendega.

Paindlik lahendus sinu järgmisele projektile

VELUX lamekatuseaknad  toovad tuppa rohkem päevavalgust, suurendavad mugavust ning ühilduvad täielikult VELUX App Controli ja kardinatega.

Maksimaalne päevavalgus

Tänu elegantsele servast servani klaasiga disainile, toovad uued VELUX lamekatuseaknad tuppa 52%* rohkem päevavalgust kui ükski teine VELUX lamekatuseaken.

 * Võrreldud CFP/CVP 60x60.

Silmapistvad tehnilised näitajad

Uued lamekatuseaknad on saadaval 2-kordse või 3-kordse klaaspaketiga**.

 **Urc, ref 300: 0.55 W/(m2K)

Suured suurused

Lamekatuseaknad on saadaval suurtes suurustes kuni 200cm x 100cm, et tuua tuppa veelgi rohkem päevavalgust. Saadaval mitteavatav, elektriliselt või päikeseenergial juhitavana.

Ühildub nutikodu lahendustea

Avataval variandil on vaikne integereeritud mootor vihmasensoriga. Lamekatuseaknad ühilduvad täielikult VELUX App Controli ja kardinatega.

Täiuslik sobivus iga projekti jaoks

Innovaatilisest kumera või lameda klaasiga lamekatuseakendest klassikaliste kupliteni tagab täiusliku sobivuse igasse projekti.

Kumera klaasiga lamekatuseaken

Kumera klaasi ja CurveTech lahendusega.

Lameda klaasiga lamekatuseaken

Päevavalgus ja tippdisain.

Klassikalise kupliga lamekatuseaken

Täiustatud kuplilahendus klaaspaketiga.

Lamekatusekuppel

Ilma klaaspaketita. Ideaalne mitteeluruumidesse.

Lamekatuseakna siseviimistlus

VELUX siseviimistluskomplekti saab kasutada kõigi VELUX lamekatuseakendega. Lamekatuseakende paigaldamise tõhusamaks muutmiseks mõeldud VELUX lamekatuseakende siseviimistluskomplekt säästab paigaldamise ajal aega, kuna siseviimistlust ei ole vaja kohapeal paigaldada, täita ega värvida.

Lamekatuseakende kataloog

Kogu tehniline teave meie uue lamekatuseakende portfelli kohta leiate siit. Pakume täielikku valikut lamekatuseaknaid, mis katab kõik vajadused. Alates uuenduslikest kumera ja lameda klaasiga katuseakendest kuni klassikaliste kupliteni – VELUX lamekatuseakende tootevalik on lai ja siit leidub midagi igaühele.