VELUX Company Ltd

VELUX Company Ltd on kogu Ühendkuningriiki ja Iirimaad hõlmav müügi- ja turundusorganisatsioon.

Kuulume rahvusvahelisse VELUX Gruppi, mille müügi- ja tootmisüksused asuvad enam kui 35 riigis ja millel on 10 000 töötajat üle kogu maailma. Meie kohalik ettevõte registreeriti korporatsioonina esmakordselt 1954. aastal Suurbritannias ja selle tütarfirma on Fife Joinery Manufacturing.

VELUX Grupp on enam kui 70 aastat loonud paremaid elamistingimusi inimestele ümber maailma. Päevavalguse ja värske õhu kasutamine. Kirglik suhtumine päevavalgusesse, värskesse õhku ja paremasse elukeskkonda. Need on põhjused, miks meie ettevõte enam kui 70 aastat tagasi rajati. Ning need on endiselt põhjused, mis innustavad meid edasi arenema. 
 
Kõiki oma haldusülesandeid täidame oma spetsiaalselt sel eesmärgil Glenrothes'i ehitatud kontoris ja näidistesaalis. Meie osakonnad, sealhulgas klienditeeninduse, tehnika-, turundus-, finants-, personali- ja infosüsteemide osakond, teevad omavahel tihedalt koostööd.

Samuti on meil müügikontor ja avar näidistesaal Dublinis

Lisaks meie kontoritöötajatele, on meil üle kogu Suurbritannia ja Iirimaa olemas professionaalsete müügimeeste ja hooldustehnikute meeskonnad.

Seame lati kõrgele kõiges, mida teeme. Seda nii tootekvaliteedi, ärikäitumise kui kodanikuvastutuse puhul.