Lugege meie viit lugu selle kohta, kuidas päevavalgus muudab ruumid elavaks

Päevavalgus toob esile tõelised värvid, kunstlik valgus mitte

Looge lastele parim paik. Õige paigutus ja optimaalne päevavalgus tööruumis ning vaade on ruumilahenduse aluseks.

Päikesevalgus ja pilved muudavad ruumi elavaks

Siin veedame me kodus olles suurema osa oma ajast. Päevavalgust, mis muudab päeva jooksul oma intensiivsust ja värvi, ei asenda miski. Päevavalguse käes olemine võib vähendada väsimustunnet ja pikendab ka päeva.

Valgustingimused loovad ruumis meeldiva atmosfääri

Modernsed bangalod pakuvad palju valgust, mis on suunatud kohtadesse, mida me kõige rohkem kasutame. Ülevalt tulev valgus on ideaalne viis põrandaplaani keskmise osa valgustamiseks. Avatud lagi katuseharjal on suurepärase disaini pakutav meelerahu.

Päikesevalguse hoonesse toomine on arhitekti kätes

Tühja katusealuse muutmine kütkestavaks korteriks võib pakkuda palju võimalusi. Kuid vaid piisav päevavalgus ja ilus vaade akendest võivad anda katusekorterile tõeliselt omanäolise võlu.

Iga tuba vajab juurdepääsu loomulikule valgusele

Loomuliku valgusega vannituba on kõigi korteris elavate inimeste unistus. Kasutage päikesevanni võtmise võimalust ilma oma privaatsuses järeleandmisi tegemata. See väike muutus ei suurenda mitte ainult omanike rahulolu, vaid ka kogu vara väärtust.

Päevavalguse strateegia võib muuta ruumi valguslahenduse paremaks või halvemaks

Tõhusaks töötamiseks vajate kontorit, mis on midagi enamat kui vaid kirjutuslaud ja sülearvuti sellel. Kodukontori jaoks kõige olulisemad asjad on palju loomulikku valgust, värske õhk ja sobivad aknakatted.