Taevale lähemal, unistustele lähemal – muutke oma katusealune magamistuba unistuste magamistoaks

Pööningul asuva ruumi saab välismaailmast täielikult isoleerida, luues privaatse sfääri, kus saate rahulikult ja segamatult lõõgastuda – kõlab nagu ideaalne ruum magamistoa jaoks? Isegi kui olete noor lapsevanem, mässumeelne teismeline, kellel on kõik maailma loomingulised ideed või pensionäridest paar, kes soovib ruumi lõõgastumiseks kasutada, võib pööninguga magamistuba olla teie jaoks silmatorkavalt ainulaadne ruum huvitavate nurkade ja arhitektuuriliste omadustega.

Anname teile mõned ideed, kuidas teie unistuste magamistuba teoks teha!

Ole kreatiivne ja loominguline

Pööningud on erilised paigad ja oma pööningut ellu äratades saate end väljendada, näidates välja kogu oma loovuse, luues ruumi, mis näitab teie isikupära, rahuldab teie vajadusi, näiteks stiili, teema, värvide ja mööbli valimine.

Pööningu kujundamine armsaks laste magamistoaks võib olla ideaalne lahendus paaridele, kes vajavad pärast beebi saabumist lisaruumi. Või ehk naudivad seda kõige rohkem teismelised, kes soovivad natuke vabadust iseendale, olla omas maailmas, eraldatuna kõigist. Laske loovus vabaks, mängides valju muusikat, kaunistades oma lemmikbändide plakatitega ja kutsudes sõpru kõigest ja kõigest privaatselt rääkima.

Mõned inimesed hindavad puhast ja läbimõeldud disaini, kuid oma magamistoas saate esitada väljakutse olla loovam! Lisage ühele seinaosale julge tapeet või erksavärviline tugitool või diivan, et lisada oma magamistuppa elu! See võib olla teie mänguväljak, laske oma kujutlusvõimel lennata!

Sulandub loodusega kameeleonina

See võib olla teie jaoks uus teave, kuid loomulik valgus on meie heaolu jaoks hädavajalik ja me saame parandada oma meeleolu, kuna meie ajutise meeleseisundi eest vastutav kemikaal vabaneb rohkem, kui päike ja heledus meid ümbritsevad. Oma juurte juurde naasmine ja looduse ümber olemine valguses hõljuvas pööningul muudab teid kahtlemata õnnelikumaks ja lõõgastunumaks.

Kas teadsite, et katuseaknad pakuvad vähemalt kaks korda rohkem valgust kui vertikaalsed aknad? Soovitame aknaid hoolikalt valida ja mõelda sellele, kas lisada mitte ainult üks, vaid isegi rohkem, kaks või kolm akent on päevavalguse maksimeerimiseks – ja loomulikult valida hea kvaliteediga. Näiteks VELUX katuseaknad on stiilsed – neid saab valida valge polüuretaani või naturaalsest puidust versioonis – ja suurepärase kvaliteediga aknad, mis pakuvad kaunist vaadet taevasse, võimaldades tunda end loodusele lähemal.

Maga nagu vastsündinud laps oma ema õõtsuvates kätes

Magamine on alati olnud põnev teema. Kas teadsite, et veedame umbes 1/3 oma täiskasvanueast magades? Meie unekvaliteet on meie taastumise, keskendumise ja meeleolu võti, seega peaksime muretsema selle pärast, kus ja kuidas oma ööd veedame.
 
Pimeduse olemasolu meie magamistoas on ülioluline, sest uuringud on näidanud, et enne magamaminekut valgustatud ruumis viibimine põhjustab unisust soodustava melatoniini tootmise hilinemist ja lühenemist. Kui soovite oma magamistoas täielikku pimedust, soovitame kasutada VELUX pimendavad päikesevarju, mis tagab täieliku pimeduse. Laske oma pööningul toimida unenäopüüdjana rahuliku, rahuliku ja sügava une jaoks!

Lõõgastu nagu kass

Me kõik teame, mis tunde tekitab on meie ümber valitsev kakofoonia. Meil oli pikk päev, pesumasin sumiseb, telefon heliseb, lapsed on valjud ja pea tahab plahvatada. Taganeda pole kuhugi ja me kaotame kontrolli enda üle; Me kõik kogeme kiirustavas maailmas, et keskendumine meie lõõgastumisele on üha olulisem.

Selleks vajame lõõgastavat kohta, magamistuba, mis on funktsionaalne, kuid samas võimaldab teil tõeliselt lõõgastuda. Selleks soovitame paigutada magamistuba oma maja kõige kaugemasse kohta, eemal kõigist müra tekitavatest seadmetest, nii et puhkeajal ei sega keegi teid kindlasti.

Kokkuvõttes saab teatud leidlikkusega iga katusealuse ruumi muuta sõbralikuks ja kutsuvaks pesaks, kus on hea pärast väsitavat päeva koju naasta ja pead pikali heita. Seetõttu julgustame kasutama oma kujutlusvõimet ja kujundama sellest hinnalisest ruumist külalislahke, boheemlasliku, loomingulise ja lõõgastava ruum, kus saate tõeliselt tunda, et olete maailma parimas kohas!