Köök 

Kujuta ette, et ärkad väljast sisse paistva loomuliku päevavalguse peale. Päike embab sind köögis oma pehmete kiirtega, kui sa hommikukohvi keedad ja hommikusööki valmistad. Naudi seda hetke, lugedes ajalehte ja alustades oma päeva energiast pakatavana. 

On aeg kööki uuendada! 

Jah, me teame seda! Köök on kodus üks tähtsamaid ruume. Ning tänaseks on sinu köök näinud pere söömaaegasid, kokkusaamisi ja ka segadust ilmselt rohkem kui küll. Seega miks mitte kinkida talle disainiuuenduskuur, mida ta väärt on? 

Keri allapoole ja vaata, kuidas alustada toiduvalmistamist koos päevavalgusega 

Nii mõnigi meie parim mälestus on seotud köögis veedetud ajaga: vanaema retseptide õppimine, lastega pannkookide küpsetamine ning sõprade ja perega pühade tähistamiseks kokkusaamine, kui nimetada vaid mõned neist. Piisab, kui öelda, et köök on sinu ja su pere jaoks üks kõige olulisemaid ruume majas, ning seega väärib ta parimast parimat, alates seadmetest ja lõpetades valgustusega. (Justnimelt valgustusega!) 

Mida rohkem katuseaknaid paigaldad, seda rohkem on päevavalgust. Nii lihtne see ongi.

Köök – sotsiaalse suhtluse koht sinu kodus

Kus, miks, kuidas?

Millised katuseaknad peaksin valima? Milliseid lisatarvikuid vajan? Millised kombinatsioonid pakuvad maksimaalset mugavust? Vaata erinevaid võimalusi meie kataloogist!

Mis on sinu projekti ulatus?

Seotud artiklid

Miks VELUX?

Transforming Spaces

Meie päevavalguslahendused aitavad sul saada katuse alla täiendavat elamispinda ning parandavad sinu heaolu ja suurendavad kodu väärtust.

Sinu kodu väärtus suureneb

Võid olla kindel, et sinu investeering VELUX tootelahendustesse tõstab kinnisvara väärtust ja tasub end õigeaegselt tagasi.

Meelerahu sinu kodus

Meie lai kardinate ja aknakatete valik ning varuosade olemasolu tagab parima kliendikogemuse.

Oleme siin, et sind aidata

Meie meeskond on keskendunud sinu rahulolu tagamisele alates meiega ühenduse võtmisest kuni nõustamise ja lõpliku paigalduseni.

Kompromissitu kvaliteet

Sinu vajadused on meie prioriteediks. Oleme oma tooteid pidevalt arendanud ja täiustanud alates 1941. aastast ning need on loodud kestma.

Vastutustundlik valik

Paranda oma elukvaliteeti jätkusuutlike lahendustega, mis on kasulikud nii sulle kui ka planeedile.