Standard

Ülalt avatav
(GLL 1061 MK06)

Standard katuseakendel on soojapidav kolmekordne klaaspakett. Unikaalne soojustussüsteem ThermoTechnology™ annab eriti tõhusa ja energiasäästliku kaitse tuule ja külma õhu vastu. Ülalt avatavat katuseakent saab paigaldada eri kõrgustele ning seda on mugav avada ka siis, kui akna all on laud või diivan. Lisamugavusena saab akna muuta elektriliseks.

- Lakitud puitaken
- Aastaringselt ilmastikukindel
- Integreeritud tuulutusklapp
- Eelpaigaldatud kinnitused kardinate paigaldamiseks
- Mugav puhastada
- Thermo Technology paremaks soojapidavuseks
- Spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks
- Soojapidav 3-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1.1


Kui ülalt avatavat Standard katuseakent soovitakse mugavalt nupuvajutusega juhtida, saab sellele meie elektrilise lisamootori KMG ja juhtpuldi KUX abil hõlpsalt lisada elektrilise kaugjuhtimise. See on praktiline lahendus ka ligipääsmatute akende jaoks.

Tänu täiustatud soojustussüsteemile ThermoTechnology™ tagab aken kindla kaitse tuule ja külma õhu eest. Eritihendiga varustatud aken on õhutihedam, energiatõhusam ja hoiab kodu soojana.

Kolmekordne klaaspakett  koos soojustussüsteemiga teeb katuseakna vastupidavakas erinevates ilmastikuoludes. 

Käsitsijuhitavale katuseaknale automaatjuhtimise lisamine

Ühe mootori – näiteks aknaavaja, rulookardina või päikeseruloo – põhifunktsioonide juhtimiseks sobib meie ühe mootoriga juhtimissüsteem.

Õige katuseakna tüübi ja paigalduskõrguse valimine

Enamasti soovitame osta ülalt avatava katuseakna. Katuseaken paigaldatakse katusesse ideaalsel juhul madalale (alates 90 cm kõrgusele põrandapinnast) – see annab suurepärase vaate ümbrusele, võimaldades samas akna alla mööblit paigutada.

Lisaks võib huvi pakkuda...