Paigalduslahendused

Iga katusepaigaldus nõuab oskusi ja kogemusi ning õigeid tööriistu ja materjale. VELUXi paigaldustoodete süsteem on loodud ja optimeeritud paigalduse töövoo toetamiseks. Kogu VELUXi paigaldustoodete süsteemi kasutamisel võite saavutada parimad tulemused.

Paigalduslahendused

Iga katusepaigaldus nõuab oskusi ja kogemusi ning õigeid tööriistu ja materjale. VELUXi paigaldustoodete süsteem on loodud ja optimeeritud paigalduse töövoo toetamiseks. Kogu VELUXi paigaldustoodete süsteemi kasutamisel võite saavutada parimad tulemused.

  • Paigaldage täpsete mõõtudega aken ja ühendage see täiuslikult katusekattematerjaliga. Paigalduskrae (tüüp BFX) ja/või soojustusraam (BDX) sisalduvad veeplekkide komplektides.

  • Volditud paigalduskrae (tüüp BFX) moodustab lekke- ja vee läbitungimise vaba ühenduse katuseakna ja teie katusepapi vahel. Tootega on kaasas reguleeritav äravoolu renn, mis juhib vee katuseakna päisest eemale. Tuulekindla komplekti ZZZ 196 abil saate ühenduse tuulekindlaks muuta.

  • Soojustusraam (tüüp BDX) kõva ja paindliku vahuga tihedaks ja turvaliseks paigaldamiseks katusekonstruktsiooni. Aitab vähendada soojuskadu ja külmasildu

  • Aurutõkkekile (tüüp BBX) sisaldab paigaldustööriista auru- ja õhukindlaks lahenduseks.

  • Eelvalmistatud piida sein ja horisontaalsed siseviimistluskomplektid ümber akna (tüüp LSB/LSC/LSD) tagavad hõlpsa töö lõpetamise. Auru- ja õhukindlaks ühenduseks sisaldab see ka aurutõkkekile (tüüp BBX).

Uus tooteprogramm tulevikukindlaks paigalduseks.

Pro veeplekkide komplekt

(nt: EDW MK06 1000)

 Veeplekkide komplekt kõikidele ilmastikutingimustele

Lisakindlus vee läbitungimise vastu

Veeplekk

Paigalduskrae BFX

Energy veeplekkide komplekt

(nt: EDW MK06 2000)

Lisasoojustusega veeplekkide komplekt

Soojustusraam BDX aitab vähendada soojuskadu ja külmasildu

 

Veeplekk

Paigalduskrae BFX

Soojustusraam BDX

Paigaldustasemed

VELUXi katuseaknad võimaldavad kahte paigalduskõrgust – standardne või tasapinnaline.

Tasapinnalised veeplekid tagavad elegantse ja sujuva viimistluse, kui katuseaken paigaldatakse 40 mm sügavamale katusekonstruktsiooni, mis tähendab, et katuseaken eendub vähem üle katuse pinna.

Optimaalse energiatõhususe saavutamiseks soovitame paigaldada soojustusraamiga BDX, mis sisaldub Energy veeplekkide komplektides.

Viilkatusele paigaldatud katuseaken
 Standardpaigaldus 
Viilkatusele paigaldatud süvendatud katuseaken
 Tasapinnaline paigaldus 

Standardpaigaldustase

Tasapinnaline paigaldustase

Asendusveeplekid

VELUXi katuseakende kombineerimine päikesepaneelidega

Spetsiaalselt projekteeritud veeplekkide süsteem ühendab VELUXi katuseaknad erinevate tootjate katusesse integreeritud päikesepaneelidega. Meie lahendus tagab teie katuseakna täiusliku sobivuse päikesepaneelide võrestikuga ning seda on lihtne ja ohutu sujuvalt integreerida. Sel viisil kasutatakse katust optimaalselt päikeseenergia tootmiseks, pakkudes samas mugavat eluruumi koos katusealuse päevavalguse ja värske õhuga.

Täiendav soojustus ja kaitse

Töömees paigaldab akna lengi viilkatusele
Soojustusraam
Standardtase (BDX 2000)
Tasapinnaline tase (BDX 2000F)
Töömees paigaldab akent viilkatusele
Volditud paigalduskrae
Standardtase (BFX 1000)
Tasapinnaline tase (BFX 1000F)

Meie veeplekkide komplektid sisaldavad kõike vajalikku parimate võimalike paigaldustulemuste saavutamiseks.

Valige Pro veeplekkide komplekt, mis sisaldab BFX paigalduskraed ilmastikukindlaks paigalduseks.

Või kui soovite täiendavat isolatsiooni, valige Energy veeplekkide komplekt, mis sisaldab ka BDX soojustusraami, mis aitab vähendada soojuskadu ja termosildu.

 BDX 2000 on eraldi tootena ostetav kombineeritud või mitme akna lahenduste jaoks.

 

Auru- ja õhukindel paigaldus

Kasutage VELUXi aurutõkkekilet BBX auru- ja õhukindlaks paigalduseks, mis hoiab ära kondensatsiooni tekke katusekonstruktsioonil. Aurutõkkekile sobib täiuslikult ja seda on lihtne akna soonde paigaldada.

Suurepärane siseviimistlus

Kui soovite valmislahendust toa siseviimistluse lõpuleviimiseks, on VELUXi siseviimistluskomplektid hõlpsalt paigaldatavad ja puudub vajadus täiendava värvimise järele. Vastupidavast PVC-materjalist valmistatud VELUXi siseviimistluskomplektid on veekindlad ja hooldusvabad ning sobivad täiuslikult katuseaknaga. Ainulaadne disain jätab termosildade vältimiseks ruumi täiendavale soojustusmaterjalile.

VELUXi siseviimistluskomplektid tarnitakse koos VELUXi aurutõkkekilega BBX.