VELUX putukavõrk, ikoonid
Vaata galeriid

ZIL--

Lisa oma VELUX katuseaknale putukavõrk

Hind alates 96 € 

VELUX putukavõrk sobib suurepäraselt köökide ja magamistubade jaoks ning võimaldab nautida vaadet ja värsket õhku ilma putukateta. Seda on lihtne paigaldada ja kasutada ning see ühildub kõikide muude VELUX sisemiste kardinate ja väliste aknakatetega. Putukavõrku on kerge pealmisesse ümbrisesse kokku klappida, kui te seda parasjagu ei kasuta.

  • 100% putukakindel
  • Lihtne paigaldada ja kasutada
  • Moodne valge kujundus
  • Vastupidav ja läbipaistev võrkkangas

Ühildage see toode järgmisega:

VELUX pehme aknakatte väline soojuskaitse

Pehme aknakate

Ennetab ülekuumenemist
Pimendab
VELUX pimendav roosa duorulooa

Värv


Tootega on kaasas valget värvi raam ja läbipaistev võrk

Käsitsi juhtimine käepideme abil


VELUX putukavõrku juhitakse käepideme abil käsitsi. Lihtsalt haarake käepidemest ning tõstke võrk üles või laske see alla. Putukavõrk on kinnitatud pealmise ümbrise külge ning sujuva kasutamise kindlustamiseks liigub see külgsiinide abil. Putukavõrku on lihtne käsitseda ja võrgu saab ülemise serva sees olevasse peidikusse kokku kerida.
Juhul kui sa ei ulatu katuseakna ülemise osani, siis telli endale pikendusvarras, mille abil saab liigutada kõrgemal asuvaid kardinaid.

Kuidas mõõta täiusliku sobivuse tagamiseks?

 Leia oma aknatüüp

Kaldus katuseaknad

A

Üks või mitu katuseakent

Vaheseinale paigaldatud katuseaken

B

Vaheseinale paigaldatud katuseaken

Paigaldusjuhised

PDF-failid on üksikasjalikud ja illustreerivad juhised, mis annavad paigaldustoimingu iga etapi kohta küllaldaselt teavet. PDF-failide lugemiseks peab teie arvutis olema Acrobat Reader programm. Tööriist on tasuta ja selle saab Adobe'i veebisaidilt tasuta alla laadida.

VELUX putukavõrk – käsitsi käitatav

Leia oma VELUX putukavõrgu hind

Paigaldusjuhised

PDF-failid on üksikasjalikud ja illustreerivad juhised, mis annavad paigaldustoimingu iga etapi kohta küllaldaselt teavet. PDF-failide lugemiseks peab teie arvutis olema Acrobat Reader programm. Tööriist on tasuta ja selle saab Adobe veebilehelt tasuta alla laadida.

VELUX putukavõrk – käsitsi käitatav