Hind alates 336€

Pimendav päikesevari

VELUX pimendav päikesevari blokeerib päikesekiired enne, kui need teie aknaklaasile jõuavad  ja aitab hoida toas tasakaalustatud temperatuuri isegi
päikesepaistelistel päevadel. Vastupidav valgust mitteläbilaskev materjal pimendab tuba ja tagab mõnusa une. Moodsa disainiga toode sobib suurepäraselt katusega kokku ja komplekti kuulub kaugjuhitav seinalüliti. Nii on tagatud lihtne kasutamine ja tõrgeteta paigaldamine.

  • Saate selle ise lihtsasti paigaldada ning juhtmed ei ole vajalikud
Vaata galeriid

Sind võib huvitada ka

Turvaruloo

VELUXi turvaruloo aitab kontrollida ruumi sisekliimat, kaitstes teie kodu suvel palavuse eest ja parandades katuseakna soojapidavust külmal aastaajal.

Päikesevari

VELUXi välimine päikesevari takistab päikesekiirte tuppa sisenemist ja ruumi ülekütmist. Päikesevari vähendab kuumust ning aitab kogu päeva vältel hoida toas tasakaalustatud ja meeldivat temperatuuri.

Värvid

Saadaval vastupidavast valguskindlast materjalist ning tumehallide alumiiniumist tugevdusribide ja küljesiinidega. Pealiskate on ilusti akna külge integreeritud ja peidab varju, kui seda ei kasutata.

Päikeseenergial juhitav

VELUX pimendav päikesevari on päikeseenergial juhitav. Päikesevarjuga on kaasas juhtnuppudega lüliti, mis lihtsustab aknakatte kasutamist.

Lae alla tootekataloog

Kaunid kardinad ja aknakatted sinu kodule

Täisuliku tulemuse saavutamiseks lisage VELUX katuseakendele VELUX kardinad ja aknakatted. Oleme teinud koostööd Pariisi juhtiva agentuuriga Trend Union, et luua kaunis värvide ja kangaste kooslus. Tulemuseks on vapustav kollektsioon, mis täiendab kaunilt igat interjööri.

Vaata VELUX pimendava päikesevarju hinda

Paigaldage kõigest 60 minutiga ja nautige aastaid

Saate pimendava päikesevarju paigaldada lihtsasti ruumist seest.

Päikesepaneel varustab pimendavat päikesevarju vajaliku vooluga, seega pole vaja kaableid vedada.

VELUX Pimendav päikesevari - päikeseenergial juhitav