Magamistuba 

Me usume, et valgust täis kodud on kodud, kus elu keeb. Päevavalgus ja värske õhk on võimsad ja energiaga rikastavad. Üheskoos saavad nad aidata parandada meie üldist heaolu kodus ning anda ruumile tagasi funktsionaalsuse. 

Maga rahulikku und 

Paljud usuvad, et mida vähem on magamistoas valgust, seda paremini me magame. Kuid asi on sootuks vastupidi! Loomulik valgus aitab tasakaalustada meie ööpäevarütmi (unetsüklit), et meie uni oleks rahulikum ja päeva produktiivsem. 

Keri allapoole ja vaata, mida sul on vaja teada, et nautida parimast parimat ööund 

Kui kombineerid loomuliku valguse ja värske õhu, avad oma magamistoa puhtama värskema õhu ja helgemate päevade maailmale. Päike paneb paika sinu ööpäevarütmi. Meil on kalduvus ärgata koos päikesetõusuga ka siis, kui me ei maga kaheksat tundi. Katuseaknad aitavad tasakaalustada sinu ööpäevarütmi, tuues magamistuppa loomulikku valgust. Sinu ööpäevarütm kontrollib aga kõike, alates unemustrist, söögiisust ja aju aktiivsusest. 

Mida rohkem katuseaknaid paigaldad, seda rohkem on päevavalgust. Nii lihtne see ongi.   

Magamistuba – sinu privaatne pelgupaik

Kus, miks, kuidas?

Millised katuseaknad peaksin valima? Milliseid lisatarvikuid vajan? Millised kombinatsioonid pakuvad maksimaalset mugavust? Vaata erinevaid võimalusi meie kataloogist!

Mis on sinu projekti ulatus?

Seotud artiklid

Miks VELUX?

Transforming Spaces

Meie päevavalguslahendused aitavad sul saada katuse alla täiendavat elamispinda ning parandavad sinu heaolu ja suurendavad kodu väärtust.

Sinu kodu väärtus suureneb

Võid olla kindel, et sinu investeering VELUX tootelahendustesse tõstab kinnisvara väärtust ja tasub end õigeaegselt tagasi.

Meelerahu sinu kodus

Meie lai kardinate ja aknakatete valik ning varuosade olemasolu tagab parima kliendikogemuse.

Oleme siin, et sind aidata

Meie meeskond on keskendunud sinu rahulolu tagamisele alates meiega ühenduse võtmisest kuni nõustamise ja lõpliku paigalduseni.

Kompromissitu kvaliteet

Sinu vajadused on meie prioriteediks. Oleme oma tooteid pidevalt arendanud ja täiustanud alates 1941. aastast ning need on loodud kestma.

Vastutustundlik valik

Paranda oma elukvaliteeti jätkusuutlike lahendustega, mis on kasulikud nii sulle kui ka planeedile.