Standard Elektriliselt ja päikeseenergial kaugjuhitavad katuseaknad

Kui otsid kõige mugavamaid lahendusi, siis pakume laia valikut kaugjuhitavaid katuseaknaid, mis aitavad sul kodu sagedamini ja lihtsamal viisil tuulutada. Pole vaja akna kõrval seista, et seda avada või sulgeda. Aken on varustatud vihmasensoriga, mis annab sulle täieliku meelerahu, kuna see sulgeb vihma korral katuseaknad automaatselt, kaitstes sinu kodu veekahjustuste eest, kui aken on avatud.

Hooli oma kodu ja lähedaste eest päikeseenergial või elektriliselt juhitavate katuseakendega. Lase värske õhk ja päevavalgus oma tuppa, et luua tervislik kodu, mida tuulutatakse sagedamini, et oleks mugavam ja energiasäästlikum sisekliima.

Elektriliselt juhitaval katuseaknal on ostuga kaasas seinalüliti, mis hõlbustab akna avamist ja sulgemist.

Miks valida kaugjuhitavad aknad?

 • Värske õhk ja parem sisekliima - eelseadistatud tuulutusprogrammid  

 • Muretu turvalisus - ühe näpuvajutusega saad sulgeda kõik katuseaknad 

 • Vihma ei saja sisse - vihmaandur sulgeb akna automaatselt

Sobib katusekaldele 15° - 90°

Vaata galeriid


Lakitud männipuit
Valge polüuretaankattega 
 • 1
  ThermoTechnology™ soojustus

  ThermoTechnologyTM

  VELUX katuseaknad on ThermoTechnology™ soojustusega, et tagada suurepärane soojapidavus. Uute kõrgtehnoloogiliste materjalide kasutamine aknakonstruktsioonides pakub suurepärast energiatõhusust, isolatsiooni ja õhukindlat tihendit.  

  Lakitud puit
  Polüuretaankattega
 • 2
  Loomulik ventilatsioon

  Loomulik ventilatsioon

  Lase oma koju värsket õhku ka siis, kui oled kodust ära või magad. Katuseakna kaudu saad tuba tuulutada ka halva ilma korral, ava vaid tuulutusklapp.

 • 3
  Elektrilised või päikeseenergiaga töötavad aknad

  Vali elektriliselt  või päikeseenergial juhitavad aknad

  Kaugjuhitav katuseaken töötab mootoril ja saab toite kas elektrist või päikeseenergiast.  Päikeseenergial juhitavate  lahenduste puhul ei ole vaja katuseakent juhtmega elektrivõrku ühendada, seega on selle lahenduse paigaldamine veelgi kiirem ja lihtsam.  PV-element on akna välispinnal. 
  Kaugjuhtimispult on ideaalne vahend juhtimaks kõrgemal asuvaid katuseaknaid ja aknakatteid. Kui Teil on mitu sama tüüpi toodet, siis saate tooteid grupeerides jadamisi juhtida. Vaata filmi kuidas

 • 4
  Vihmaandur

  Vihmaandur

  Kõik meie elektrilised või päikeseenergiaga töötavad katuseaknad on varustatud vihmaanduriga. See tähendab, et kui aken on avatud ja vihma hakkab sadama, sulgub aken automaatselt.

 • 5
  Kuidas akent puhastada?

  Kuidas akent puhastada saab?

  Akna välisklaasi puhastamiseks pöörake akent ümber telje 180 kraadi. Raami saab lukustada riivi abil lengi küljes olevasse auku. Tuulutusklapis asuvat õhufiltrit saab puhastamiseks eemaldada ning pesta tavaliste kodupuhastusvahenditega. Õhufiltri eemaldamiseks pöörake aken ümber ja fikseerige lengi külge ning eemaldage filter.

 • 6
  Hooldus

  Hooldus

  Kui soovid oma VELUX katuseakna eluiga pikendada, siis soovitame seda aeg-ajalt hooldada. VELUXi e-poest saab osta spetsiaalselt katuseaknale mõeldud hoolduskomplekte - näiteks kui soovid vahetada õhufiltrit, parandada täkkeid, õlitada hingi, värvida või lakkida akent.

 • 7
  Kardinad ja aknakatted

  Kardinad ja aknakatted

  Täienda oma VELUX katuseakent kardinatega. Pakume kardinaid erinevatele soovidele ja nõudmistele.
  Kui soovid päikesekaitset, siis välimised päikesevarjud ja turvarulood vähendavad kuumust lausa kuni 95%. 

Kas soovid juhtida kõiki oma tooteid ühest seadmest?

Juhi oma päikeseenergial või elektriliselt juhitavaid VELUX katuseaknaid, kardinaid ja aknakatteid erinevate seadmete abil, mis pakuvad sulle lihtsat ja mugavat kontrolli oma kodus oleva värske õhu, valguse ja temperatuuri üle.


Materjalid

VELUX katuseaknad on saadaval erinevate viimistluse, klaaspaketi ja kasutusvõimalusena. Vali paremalt tulbast huvipakkuv teema ja loe edasi.
 • Siseviimistlus
  VELUX katuseaknaid on võimalik tellida kaks erineva siseviimistlusega - lakitud naturaalne männipuit või valge polüuretaan. 
 • Välisviimistlus
  Kõik VELUX katuseaknad on standardina väljastpoolt tumehallid (RAL 7043).
 • Erinevad klaaspaketid

Spetsialistidele

Kui oled arhitekt, projekteerija või paigaldaja, siis vaata sellele lehele. Oleme siia kokku koondanud spetsialistidele olulise info, näiteks paigaldusjuhendid, BIM objektid ja sõlmejoonised.

Sulle võib huvi pakkuda ka