Vaata galeriid

RHL--

Konksudega valgust läbilaskev rulookardin

Valguse reguleerimine ja privaatsus

Hind alates 47 € 

Osta koos päikesevarjuga ja säästa 10%
Tutvu meie pakettidega!

VELUX konksudega rulookardin pakub ideaalset võimalust valguse hajutamiseks. Kardin on valmistatud polüesterkangast, mis hajutab valgust ja sellel on kasutajasõbralik 3-astmeline positsioneerimissüsteem, et rulood saaks kiiresti paigutada soovitud asendisse.

  • Valguse hajutamine ja privaatsus
  • Kaitseb otsese päikese eest
  • Vähesel määral võib valgus ruumi tulla külgede pealt.
  • 4 klassikalist värvi
  • Käsitsi juhitav
  • Konksudega 3-astmeline positsioneerimine

Võib-olla huvitab sind veel

Ľahká vonkajšia roleta VELUX, ochrana pred teplom zvonka

Pimendav päikesevari

Pimendab
Ennetab ülekuumenemist
Kombinácie zatemňujúcich a plisovaných roliet VELUX, ružové

Leia oma stiilile vastavad kardinad

Klassikalised värvid, mis sobivad iga kodu sisekujundusega.

Juhtimine

Katuseakendele paigaldatud kardinaid on lihtne juhtida käsitsi või puldiga. Konkusedega kardinad on ideaalne lahendus ligipääsetaval kõrgusel olevatele käsitsi juhitavatele katuseakendele kui soovite valgustingimusi ruumis muuta mitu korda päevas. Kardinad paigaldatakse aknaraamile seest poolt.

Käsitsi juhitavat konksudega kardinat saab aknal jätta kolme asendisse. Lihtsalt valige üks kolmest asendist.

Kui katuseaken on käeulatusest väljas ja te ei ulatu kardinani, siis saate kardinat juhtida meie lisatarvikute abil. Sellisel juhul vajate pikendusvarrast. Info saamiseks võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Käeulatusest kõrgemale paigaldatud katuseakende ja kardinate juhtimine võib pikendusvardaga juhtimisel olla ebamugav. Seega soovitame kõrgemale akent paigaldadest elektriliselt või päikeseenergial juhitavat katuseakent ja kardinat.

 

Vaata VELUX konksudega rulookardina hinda siit 

Lihtne paigaldamine

Paigalda oma VELUX originaalkardinad 15 minutiga

VELUX kardinate paigaldamisel pole tarvis neid mõõta, kärpida, lõigata ega kasutada lisatööriistu. Need sobivad suurepäraselt ning kõik vajaminev on kardinate pakendis olemas. Kardinate paigaldamiseks on VELUX akendel olemas kinnitusklambrid. Sinu VELUX katuseakendel on kardinate jaoks eelinstallitud klambrid. Klõpsake lihtsalt VELUX kardinale ja kinnitage külgmised siinid.

Paigaldusjuhised

PDF-failid on üksikasjalikud ja illustreerivad juhised, mis annavad paigaldustoimingu iga etapi kohta küllaldaselt teavet. PDF-failide lugemiseks peab teie arvutis olema Acrobat Reader programm. Programmi kasutamine on tasuta ning seda on võimalik Adobe'i veebisaidilt tasuta alla laadida. 

VELUX RHL - käsitsi juhitav