Koridor 

Ära jäta koridore ja treppe pimedusse. Loomulik valgus muudab seinad säravaks ja trepid ohutumaks. 

Loomulik valgus kõige väiksemates ruumides 

Siseruumid, nagu esikud või koridorid, võivad olla pimedad ja mitte eriti kutsuvad, sest neil on piiratud juurdepääs loomulikule valgusele. Kuid katuseakende abil saad lisada piisavalt päevavalgust, et muuta iga nurk oma kodus millekski erakordseks. 

Keri allapoole ja vaata, kuidas oma kodu kõige väiksemaid ruume parimal viisil ära kasutada. 

Iga ruum väärib eredat loomulikku valgust! Igas majas on kohti, mida on raskem valgustada kui teisi, eriti loomuliku valgusega. Akende lisamine köögi, elutoa või magamistoa planeeringusse on pigem lihtne. Kuid teised ruumid, nagu trepp, pesuruum või koridorid, on liiga väikesed ja suletud, et päevavalgus neisse tee leiaks. Kas pole see nii? 

Mida rohkem katuseaknaid paigaldad, seda rohkem on päevavalgust. Nii lihtne see ongi.

Koridor – päevavalgusega täidetud juurdepääs pööningule

Kus, miks, kuidas?

Millised katuseaknad peaksin valima? Milliseid lisatarvikuid vajan? Millised kombinatsioonid pakuvad maksimaalset mugavust? Vaata erinevaid võimalusi meie kataloogist!

Mis on sinu projekti ulatus?

Seotud artiklid

Miks VELUX?

Transforming Spaces

Meie päevavalguslahendused aitavad sul saada katuse alla täiendavat elamispinda ning parandavad sinu heaolu ja suurendavad kodu väärtust.

Sinu kodu väärtus suureneb

Võid olla kindel, et sinu investeering VELUX tootelahendustesse tõstab kinnisvara väärtust ja tasub end õigeaegselt tagasi.

Meelerahu sinu kodus

Meie lai kardinate ja aknakatete valik ning varuosade olemasolu tagab parima kliendikogemuse.

Oleme siin, et sind aidata

Meie meeskond on keskendunud sinu rahulolu tagamisele alates meiega ühenduse võtmisest kuni nõustamise ja lõpliku paigalduseni.

Kompromissitu kvaliteet

Sinu vajadused on meie prioriteediks. Oleme oma tooteid pidevalt arendanud ja täiustanud alates 1941. aastast ning need on loodud kestma.

Vastutustundlik valik

Paranda oma elukvaliteeti jätkusuutlike lahendustega, mis on kasulikud nii sulle kui ka planeedile.