Ruumide muutmine lemmikkohtadeks

Kui ehitad pööningule uusi ruume või renoveerid olemasolevaid, on sul võimalik võita rohkem päevavalgust, saada juurdepääs värskele õhule, luua hubasem atmosfäär ja nautida suurepärast vaadet.

Kuidas?

Vali VELUX katuseaknalahendused (või vaheta oma vanad katuseaknad uute VELUX akende vastu) ja saad hakata nautima oma ruumide nimetatud eeliseid… ning veel teisigi, nagu parem ventilatsioon, energiatõhusus, küttearvetelt säästmine… 
„Pea meeles, et mis tahes ruum pööningul saab olla valgem ja tervislikum. Ning kui me ütleme „mis tahes ruum”, siis mõtleme tõesti ükskõik missugust ruumi.

Millist neist võiksime sulle näidata?

Miks VELUX?

Transforming Spaces

Meie päevavalguslahendused aitavad sul saada katuse alla täiendavat elamispinda ning parandavad sinu heaolu ja suurendavad kodu väärtust.

Sinu kodu väärtus suureneb

Võid olla kindel, et sinu investeering VELUX tootelahendustesse tõstab kinnisvara väärtust ja tasub end õigeaegselt tagasi.

Meelerahu sinu kodus

Meie lai kardinate ja aknakatete valik ning varuosade olemasolu tagab parima kliendikogemuse.

Oleme siin, et sind aidata

Meie meeskond on keskendunud sinu rahulolu tagamisele alates meiega ühenduse võtmisest kuni nõustamise ja lõpliku paigalduseni.

Kompromissitu kvaliteet

Sinu vajadused on meie prioriteediks. Oleme oma tooteid pidevalt arendanud ja täiustanud alates 1941. aastast ning need on loodud kestma.

Vastutustundlik valik

Paranda oma elukvaliteeti jätkusuutlike lahendustega, mis on kasulikud nii sulle kui ka planeedile.