ÜLEVAADE

Vaata suurt pilti

Loo uue VELUX kolm-ühes-katuseaknaga (Studio 3in1) muljetavaldav panoraamvaade, mis toob sinu ellu veelgi rohkem valgust. Mis võiks olla parem kui VELUX katuseakna klassikaline mugavus? Kolm-ühes-katuseaknal on eriti õhukesed raamiprofiilid, mis võimaldavad teil nautida veelgi rohkem päevavalgust ja avaramat vaadet.

Eelised:

 • Rohkem päevavalgust - VELUX uue disainiga kolm-ühes-katuseaken lausa kutsub valguse tuppa
 • Panoraamvaade - naudi eriti õhukeste raamiprofiilidega ulatuslikku vaadet väljapoole
 • Kokkuhoid - saa kolm akent kahe akna hinnaga

 
Sobib katusekaldesse 15°-90°
GALERII

Saa inspiratsiooni suurtest ideedest

VELUX on muutnud katusealuseid elavaks juba üle 75 aasta. Vaata kuidas kolm-ühes-katuseaken (Studio 3in1) võiks sobida sinu koju.

KLIENTIDE LOOD

Ujuta oma kodu üle päevavalgusega

DETAILID

VELUX kolm-ühes-katuseakna tooteomadused

Valgeks värvitud
 • 1
  ThermoTechnologyTM

  ThermoTechnologyTM

  Koge suuremat mugavust ja väiksemat energiakulu VELUX ThermoTechnology™ abil. Kõrgefektiivsete materjalide uudne kasutamine aknakonstruktsioonis tagab suurepärase energiatõhususe, isolatsiooni ja õhukindla tihendi. Suurepärase energiatõhususe tagamiseks otsige ThermoTechnology ™ tihendit.
 • 2
  Loomulik ventilatsioon

  Loomulik ventilatsioon

  Lase värske õhk tuppa ka siis, kui oled eemal või magad, ilma et peaksid muretsema turvalisuse või halva ilma pärast. Tõmba ülemist käepidet üks kord ja lase värske ja filtreeritud õhk läbi tuulutusklapi tuppa.
 • 3
  Spetsifikatsioonid

  Aken:

  Üks leng
  3x GGL FK06 (suurus:1178x1880mm)/FK08 (suurus: 1398x1880mm)

  Klaaspakett:

  70/66

  Veeplekid:

  EDWS 2000/EDLS 2000

  Välismaterjal:

  Alumiinium
 • 4
  Kuidas akent puhastada

  Kuidas akent puhastada

  Välimise klaaspaketi puhastamiseks pööra raami 180 kraadi. Aken peab olema fikseeritud, lükake polt raami küljelolevasse avasse. Õhufiltri saab eemaldada ja pesta tavaliste majapidamises kasutatavate puhastusvahenditega. Pööra aken täielikult ja kinnita puhastusasendisse, seejärel eemaldage filter.
 • 5
  Hooldus

  Hooldus

  Kui sa soovid pikendada oma VELUX katuseakna eluiga või lihtsalt akent värskendada, siis oled õiges kohas. VELUXi valikus on palju erinevaid tootetid, mis on kasulikud, kui soovid vahetada õhufiltrit, parandada kriimustusi, määrida hingesid, värvida oma akent ja anda sellele uus ja läikiv välimus.
 • 6
  Kardinad

  Blinds

  Täienda oma VELUX katuseakent VELUXi aknakatetega. Meil on kardinaid ja aknakatteid igale vajadusele. Lai valik sisemisi kardinaid valguse reguleerimiseks ja turvaruloo ning päikesevarjud kuumuskaitseks.

TÄIENDAMISE VÕIMALUS

Päikeseenergial töötav kolm-ühes-katuseaken

 

Päikeseenergial töötav elektriline VELUX kolm-ühes katuseaken võib luua vapustava fookuspunkti igas ruumis. Selle õhuke raam maksimeerib päevavalguse sissevoolu ja võimaldab selget panoraamvaadet. Täielikult kaugjuhitav, kolm-ühes katuseaken pakub igapäevast mugavust ja täiuslikku lahendust raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Elektriline kolm-ühes katuseaken ühildub ka VELUXi kuumuskaitse toodete ja nutikodu lahendustega. Paigaldamine on lihtne ja ei vaja lisajuhtmeid.

  

INNOVAATILINE DISAIN 

Õhuke ja moodne

 

VELUX kolm-ühes-katuseaknad on disainitud nii, et maksimiseerida tuppa tuleva päevavalguse hulka. Eriti õhukesed raamid pakuvad teile 23%* rohkem päevavalgust, avarama vaate ja visuaalselt suurema ruumi.

* võrreldes 3 eraldi samas suuruses aknaga