Standard

alt avatav katuseaken

Alt avatav
(GLL 1061 B MK06)

ThermoTechnology™ tagab meie uue energiasäästliku katuseakna väga hea soojapidavuse. Nii on maja eriti energiatõhus ja püsib soojana. Muude lisade hulka kuulub eritihend, mis muudab akna õhutihedamaks, ja lamineeritud klaaspakett, mis muudab akna turvalisemaks. Tänu akna allosas paiknevale hiljuti uue kuju saanud tsingitud käepidemele sobib aken kõrgele paigaldamiseks ning kõrgete kaldlae all olevate seinte kohale.

- Aastaringselt ilmastikukindel
- Integreeritud tuulutusklapp
- Mugav puhastada
- Eelpaigaldatud kinnitused kardinate paigaldamiseks
- Thermo Technology paremaks soojapidavuseks
- Täiustatud helipidavus
- Spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks
- Soojapidav 3-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1.1


soojapidav aken

Tänu uuenduslikule tehnoloogiale ThermoTechnology™, mis põhineb suurepärase soojapidavusega tipptasemel materjalide kasutamisel, pakub aken kindlat kaitset tuule ja külma õhu eest. Selle tulemusel on soojuskadu väiksem ja aken energiatõhusam.

katuseakna tihend

Tänu spetsiaalsele tihendile, on aken oma klassi õhutihedaim. See tähendab, et meeldiv sisekliima saavutatakse soovimatu tuuletõmbuseta. Koos ThermoTechnology™ tehnoloogiaga on tulemuseks ülimalt energiasäästlik aken.

turvaline klaaspakett

Kolmekordne klaaspakett  koos soojustussüsteemiga teeb katuseakna vastupidavakas erinevates ilmastikuoludes.

Õige katuseakna tüübi ja paigalduskõrguse valimine

Enamasti soovitame osta ülalt avatava katuseakna. Katuseaken paigaldatakse katusesse ideaalsel juhul madalale (alates 90 cm kõrgusele põrandapinnast) – see annab suurepärase vaate ümbrusele, võimaldades samas akna alla mööblit paigutada.

Lisaks võib huvi pakkuda