Elutuba 

Koht, kus sa veedad suurema osa oma ajast, peaks olema mugav ja hubane. Ärata läbi katuseakna tuleva loomuliku valgusega oma elutuba ellu, too sellesse värsket õhku ning loo parem sisekeskkond. Katuseaknad täidavad sinu elutoa ereda nüansirikka valgusega, muutes interjööri värviliseks ja pannes ruumi elama. 

Tuba, kus me elame 

Päevavalgus on pidevas liikumises. Sinu tuppa voolav loomulik valgus muudab päeva jooksul suunda. Vaid siis, kui lased selle sisse katuse kaudu, saad maksimaalselt ära kasutada iga loomulik valguse minutit, mida päeval sulle varuks on! 

Keri allapoole ja vaata, mida sul on vaja teada, et oma elutuba parimal viisil kasutada.

Kui sa oled nagu enamik inimesi, veedad sa tõenäoliselt palju aega siseruumides. Kas pole? Uuringud näitavad, et see moodustab koguni nii palju kui 90% meie elust. Ning enamiku sellest ajast me veedame maja keskses ruumis: elutoas. Kuid siseruumides viibimine ei tähenda, et pead loomuliku valguse nautimisest loobuma. Katuseaken on ideaalne võimalus lasta oma koju rohkem päevavalgust ning hoida end ühenduses välise maailmaga. 

Mida rohkem katuseaknaid paigaldad, seda rohkem on päevavalgust. Nii lihtne see ongi.

Elutuba – sinu hubane pesa

Kus, miks, kuidas?

Millised katuseaknad peaksin valima? Milliseid lisatarvikuid vajan? Millised kombinatsioonid pakuvad maksimaalset mugavust? Vaata erinevaid võimalusi meie kataloogist!

Mis on sinu projekti ulatus?

Seotud artiklid

Miks VELUX?

Transforming Spaces

Meie päevavalguslahendused aitavad sul saada katuse alla täiendavat elamispinda ning parandavad sinu heaolu ja suurendavad kodu väärtust.

Sinu kodu väärtus suureneb

Võid olla kindel, et sinu investeering VELUX tootelahendustesse tõstab kinnisvara väärtust ja tasub end õigeaegselt tagasi.

Meelerahu sinu kodus

Meie lai kardinate ja aknakatete valik ning varuosade olemasolu tagab parima kliendikogemuse.

Oleme siin, et sind aidata

Meie meeskond on keskendunud sinu rahulolu tagamisele alates meiega ühenduse võtmisest kuni nõustamise ja lõpliku paigalduseni.

Kompromissitu kvaliteet

Sinu vajadused on meie prioriteediks. Oleme oma tooteid pidevalt arendanud ja täiustanud alates 1941. aastast ning need on loodud kestma.

Vastutustundlik valik

Paranda oma elukvaliteeti jätkusuutlike lahendustega, mis on kasulikud nii sulle kui ka planeedile.