Kodukontor 

Usume, et loomuliku valgusega täidetud kodukontorid aitavad kaasa produktiivsusele ja loovusele. Värske õhk ja päevavalgus annavad energiat ja neil on võime parandada üldist heaolu meie kodus. Üheskoos saavad nad muuta ruumi täiesti teiseks, hoolitsedes mitte ainult selle funktsionaalsuse, vaid ka hubasuse eest.

Kui kontor kolib sulle koju 

Päevavalguse ja värske õhu suurendamisel meie kodudes on tohutu mõju meie heaolule. Kodus töötavate inimeste puhul aitab see lihtsustada uute teadmiste omandamist ja keskendumist. 

Keri allapoole ja vaata, mida sul on vaja teada, et luua omale produktiivne kodukontor.

Olenemata sellest, kas oled kodus töötanud juba mõnda aega või on selline eluviisi sulle veel uus, saad oma kodukontorisse loomulikku valgust ja värsket õhku lisades kogeda, kuidas keskendumine ja tootlikkus paranevad. Parim viis tuua oma kodukontorisse rohkem päevavalgust on teha seda VELUXi katuseakendega. 

Mida rohkem katuseaknaid paigaldad, seda rohkem on päevavalgust. Nii lihtne see ongi.

Kodukontor – sinu tööruum

Kus, miks, kuidas?

Millised katuseaknad peaksin valima? Milliseid lisatarvikuid vajan? Millised kombinatsioonid pakuvad maksimaalset mugavust? Vaata erinevaid võimalusi meie kataloogist!

Mis on sinu projekti ulatus?

Seotud artiklid

Miks VELUX?

Transforming Spaces

Meie päevavalguslahendused aitavad sul saada katuse alla täiendavat elamispinda ning parandavad sinu heaolu ja suurendavad kodu väärtust.

Sinu kodu väärtus suureneb

Võid olla kindel, et sinu investeering VELUX tootelahendustesse tõstab kinnisvara väärtust ja tasub end õigeaegselt tagasi.

Meelerahu sinu kodus

Meie lai kardinate ja aknakatete valik ning varuosade olemasolu tagab parima kliendikogemuse.

Oleme siin, et sind aidata

Meie meeskond on keskendunud sinu rahulolu tagamisele alates meiega ühenduse võtmisest kuni nõustamise ja lõpliku paigalduseni.

Kompromissitu kvaliteet

Sinu vajadused on meie prioriteediks. Oleme oma tooteid pidevalt arendanud ja täiustanud alates 1941. aastast ning need on loodud kestma.

Vastutustundlik valik

Paranda oma elukvaliteeti jätkusuutlike lahendustega, mis on kasulikud nii sulle kui ka planeedile.