VELUX ribakardin, ikoon
Vaata galeriid

PAL--

Ribakardin

Hind alates 109 € 

Klassikaline lahendus valguse hämardamise ja privaatsuse tagamiseks – suurepärane valik vannitubade ja köökide jaoks. Kardin sobib ideaalselt ning selle paigaldamine on imelihtne – seda pole tarvis mõõta, kärpida ega lõigata. Saadaval valgete või harjatud alumiiniumist külgsiinidega.

  • Niiskuskindel 
  • Lihtne puhastada
  • Nöörivaba juhtimine

Võib-olla huvitab sind veel:

VELUX päikesevari

Päikesevari

Ennetab ülekuumenemist
Hämardab
VELUX putukavõrk

Putukavõrk

Putukakaitse
Läbipaistev võrkmaterjal

Leia oma stiilile sobivad kardinad


Ribakardina liistud on kõik 35 mm laiad ning toodetud lakitud alumiiniumist. 
Värv on mõlemal küljel ühesugune.

Saadaval valgete külgsiinidega

VELUX ribakardin valgete külgsiinidega
VELUX ribakardin alumiiniumist külgsiinidega

Vali valgete või harjatud alumiiniumist külgsiinide vahel Valged külgsiinid sobivad suurepäraselt VELUX valgete katuseakendega

Käsitsi juhtimine käepideme abil


Käsitsi juhitavaid ribakardinaid on väga lihtne kasutada. Erinevalt traditsioonilistest ribakardinatest on VELUX ribakardinad nöörideta. Seega saab kardinat juhtida selle allserva kinnitatud juhtsiinist. Selleks võtta juhtsiinist lihtsalt kinni ja liigutada kardinat vastavalt soovile üles või alla. Ribade kalde ja siseneva valguse suuna muutmiseks tuleb paremal külgsiinil olevat kalde muutmise liugurit libistada üles või alla. Kalde muutmise liugurit saab külgsiinil vabalt paigutada. Juhtsiiniga käsitsijuhitava kardina lihtsamaks liigutamiseks võib osta ka pikendusvarda ja pikendusvarda adapteri.

VELUX käsitsi juhitav ribakardin

Leia oma VELUX ribakardinate hind

Lihtne paigaldamine


Paigalda oma VELUX originaalkardinad 15 minutiga

VELUX kardinate paigaldamisel pole tarvis neid mõõta, kärpida, lõigata ega kasutada lisatööriistu. Need sobivad suurepäraselt ning kõik vajaminev on kardinate pakendis olemas. Kardinate paigaldamiseks on VELUX akendel olemas kinnitusklambrid. Sinu VELUX katuseakendel on kardinate jaoks eelinstallitud klambrid. Klõpsake lihtsalt VELUX kardinale ja kinnitage külgmised siinid. 

Paigaldusjuhised

PDF-failid on üksikasjalikud ja illustreerivad juhised, mis annavad paigaldustoimingu iga etapi kohta küllaldaselt teavet. PDF-failide lugemiseks peab teie arvutis olema Acrobat Reader programm. Tööriist on tasuta ja selle saab Adobe'i veebisaidilt tasuta alla laadida. VELUX käsitsi juhitav ribakardin