Mugavalt selge vaade

Mugavalt vaikne

Mugavalt soodne

Premium funktsioonid standard klassis

Oleme VELUXis juba aastaid välja töötanud aknaid, mis on kohandatud muutuva maailma oludega.
Tsivilisatsiooni areng ja sellest tulenevad kliimamuutused mõjutavad meie elustiili üha rohkem, kujundades ümber seda, kuidas me töötame ja puhkame. Meie UUED aknad vastavad vajadusele luua energiasäästlikesse hoonetesse mugav interjöör, kus saate end igal ajal välismaailmast ära lõigata ja vähendada tänavamüra ning mugavalt töötada, lõõgastuda ja veeta aega oma lähedastega.
Ühendades kõik suurepärased omadused ühte katuseaknasse, oleme loonud täiusliku väärtuste segu. UUS 64 klaasiga GLL ja GLU katuseaknad on saadaval ülalt ja alt avatavana puidust ja puitpolüuretaanist kõigi populaarsete VELUX katuseakende suurustega.

Eelised

Kuidas valida õige katuseaken?

Viis kõige olulisemat punkti, millega uute katuseakende valikul arvestama peab.

  • Optimaalse loomuliku päevavalguse saamiseks oma tuppa on soovitatav, et akende klaaspind moodustaks vähemalt 15% põrandapinnast. Aitame sul valida oma toa jaoks ideaalse suurusega VELUX katuseakna.

  • Et vastata kõikide vajadustele, on meie UUED katuseaknad saadaval kahes variandis - nii ülalt kui alt avatavana. Valik sõltub teie uue VELUX katuseakna asukohast.

  • Uus uuenduslik katuseakna konstruktsioon tagab veelgi parema soojapidavuse, suurema heliisolatsiooni, vihmamüra vähendamise ja lihtsasti puhastatava katte. Kõik see selleks, et suurendada sinu mugavust!

  • Meie katuseaknad on lakitud männipuidust või hooldusvaba polüuretaankattega. Sõltuvalt ruumist, kus sinu katuseaken asub, oskame soovitada parimat varianti.

  • Uue katuseakna maksimaalseks kasutamiseks lisa oma katuseaknale sisemised kardinad või välised aknakatted. Ükskõik, kas soovid kodus viibimise ajal nautida head und või hämardada valgust, meie valikus on olemas kõik vajalik sinu uue katuseakna jaoks.

Järgmine samm