VELUX turvaruloo

VELUX turvarulood

VELUX turvaruloo

Hoiab ruumi ilmastikuoludest puutumatuna –
hea soojapidavusega, vähendab müra

VELUX turvaruloo

Pimendab täielikult,
et oleks hea magada

Turvaruloo

Täielik kaitse ilmastikuolude eest


Soovitame ruumitüübile:

  • Kuumuskaitse
  • Täielikult pimendav
  • Soojustus ja mürasummutus

Elektrilist turvarulood SML võib müüa ainult tehases valmistatud INTEGRA® akendele.

VELUX turvaruloosid sobib kasutada igal aastaajal ja igas kliimas, sest need ei lase ruumil suvel üle kuumeneda ja hoiavad selle talvel soojana, lisaks saab nii päeval kui öösel valguse pääsu ruumi täielikult blokeerida.

 


Vaata, kuidas töötab käsitsijuhitav turvaruloo

Värvused

Saadaval helehallist alumiiniumist mudel. 

VELUX turvarulood liiguvad mööda lakitud alumiiniumist külgsiine. Samuti on nendel kaunilt aknasse integreeritud ülemine korpus turvaruloo peitmiseks, kui seda parajasti ei kasutata.


Missugune turvaruloo juhtimisviis valida?

VELUX turvaruloole sobiva juhtimisviisi valimisel tuleb arvestada katuseakna asukohaga ja sellega, kui tihti turvarulood eeldatavasti liigutatakse. Nii elektrilised kui päikeseenergial töötavad turvarulood on kaugjuhitavad ja mõlemad sobivad suurepäraselt ligipääsmatutes kohtades paiknevatele VELUX katuseakendele või kui katusealusesse ruumi soovitakse lisada pisut uuenduslikku luksust.

Käsitsi juhitav turvaruloo SHL

Lihtne käsitsijuhitav turvaruloo, mida saab täielikult avada või sulgeda. Kui seda ei soovi, on turvaruloo korpusesse peidetud. Turvaruloo ette tõmbamiseks tuleb kõigepealt ülemisest käepidemest aken avada ja seda 180 kraadi ümber kesktelgede pöörata, kuni raam lukustusmehhanismiga automaatselt kohale lukustub. Akna sulgemisel rullub turvaruloo automaatselt välja. Turvaruloo tagasi kinni rullimiseks pöörata akent 180 kraadi, kuni käib klõps.

Kaugjuhitav turvaruloo SML/SSL

Kaugjuhitav turvaruloo võib olla nii elektriliselt (SML) kui päikeseenergial (SSL) juhitav. Turvaruloo saab akna ette tõmmata ja eest ära lükata seinalüliti abil,
mis kuulub kaugjuhitava turvaruloo komplekti. Kaugjuhitavad tooted ühilduvad VELUX ACTIVE automaatse sisekliima juhtimissüsteemiga. Loe selle kohta siit

Paigaldusjuhend