VELUX turvaruloo

VELUX turvarulood

VELUX turvaruloo

Hoiab ruumi ilmastikuoludest puutumatuna –
hea soojapidavusega, vähendab müra

VELUX turvaruloo

Pimendab täielikult,
et oleks hea magada

Turvaruloo

Täielik kaitse ilmastikuolude eest


Soovitame ruumitüübile:

  • Turvaruloo alandab suve jooksul ruumi sisetemperatuuri kuni 4,6 °C*
  • Täielikult pimendav
  • Soojustus ja mürasummutus

VELUX turvaruloosid sobib kasutada igal aastaajal ja igas kliimas, sest need ei lase ruumil suvel üle kuumeneda ja hoiavad selle talvel soojana, lisaks saab nii päeval kui öösel valguse pääsu ruumi täielikult blokeerida.

* Andmed on kogutud lõunasse paiknevast ruumist, kuhu on paigaldatud kaks enim müüdud VELUX katuseakna mudeli GLL 1061 suuruses akent MK06 (780 x 1178 mm), Põhineb VELUX 2023 suvel (juuli-august) Tallinnas tehtud uuringule aknakatete mõju kohta.

Vaata, kuidas töötab käsitsijuhitav turvaruloo

Värvused

Saadaval helehallist alumiiniumist mudel. 

VELUX turvarulood liiguvad mööda lakitud alumiiniumist külgsiine. Samuti on nendel kaunilt aknasse integreeritud ülemine korpus turvaruloo peitmiseks, kui seda parajasti ei kasutata.


Missugune turvaruloo juhtimisviis valida?

VELUX turvaruloole sobiva juhtimisviisi valimisel tuleb arvestada katuseakna asukohaga ja sellega, kui tihti turvarulood eeldatavasti liigutatakse. Nii elektrilised kui päikeseenergial töötavad turvarulood on kaugjuhitavad ja mõlemad sobivad suurepäraselt ligipääsmatutes kohtades paiknevatele VELUX katuseakendele või kui katusealusesse ruumi soovitakse lisada pisut uuenduslikku luksust.

Kaugjuhitav turvaruloo SML/SSL

Kaugjuhitav turvaruloo võib olla nii elektriliselt (SML) kui päikeseenergial (SSL) juhitav. Turvaruloo saab akna ette tõmmata ja eest ära lükata seinalüliti abil,
mis kuulub kaugjuhitava turvaruloo komplekti. Kaugjuhitavad tooted ühilduvad VELUX ACTIVE automaatse sisekliima juhtimissüsteemiga. Loe selle kohta siit

Paigaldusjuhend