VELUX turvaruloo

VELUX turvarulood

VELUX turvaruloo

Hoiab ruumi ilmastikuoludest puutumatuna –
hea soojapidavuse ja
mürasummutusega

VELUX turvaruloo

Täielik pimedus
heaks ööuneks

Turvaruloo

Täielik kaitse ilmastikuolude eest


Soovitame ruumitüübile:

  • Kuumuskaitse
  • Täielikult pimendav
  • Soojustus ja mürasummutus

VELUX turvaruloosid sobib kasutada igal aastaajal ja igas kliimas, sest need ei lase ruumil suvel üle kuumeneda ja hoiavad selle talvel soojana, lisaks saab nii päeval kui öösel valguse pääsu ruumi täielikult blokeerida.
Vaata, kuidas töötab käsitsijuhitav turvaruloo

Värvused

Saadaval helehallist alumiiniumist mudel. 

VELUX turvarulood liiguvad mööda lakitud alumiiniumist külgsiine. Samuti on nendel kaunilt aknasse integreeritud ülemine korpus turvaruloo peitmiseks, kui seda parajasti ei kasutata.


Missugune turvaruloo juhtimisviis valida?

VELUX turvaruloole sobiva juhtimisviisi valimisel tuleb arvestada katuseakna asukohaga ja sellega, kui tihti turvarulood eeldatavasti liigutatakse. Nii elektrilised kui päikeseenergial töötavad turvarulood on kaugjuhitavad ja mõlemad sobivad suurepäraselt ligipääsmatutes kohtades paiknevatele VELUX katuseakendele või kui katusealusesse ruumi soovitakse lisada pisut uuenduslikku luksust.

Lihtne käsitsijuhitav turvaruloo, millel on kaheastmeline avatud-suletud seadistus

Lihtne käsitsijuhitav turvaruloo, millel on avatud-suletud seadistus

Lihtsat käsitsijuhitavat turvarulood saab kas täielikult avada või sulgeda. Kui seda ei kasutata, on turvaruloo korpusesse peidetud. Turvaruloo juhtimiseks tuleb aken lihtsalt avada ja seda 180 kraadi pöörata, kuni raam lukustusmehhanismiga automaatselt kohale lukustub. Akna sulgemisel rullub turvaruloo nüüd automaatselt välja. Turvaruloo tagasi kinni rullimiseks pöörata akent 180 kraadi. Klõps annab tunnistust sellest, et turvaruloo on raamist lahutatud.

Kaugjuhitav ja elektriline

Elektrilisi kaugjuhitavaid turvaruloosid juhitakse nutika puuteekraaniga VELUX INTEGRA® juhtpuldiga, mis kuulub VELUX INTEGRA® katuseakna komplekti. See on intuitiivne lahendus, millega saab kardinaid kaugjuhtida. VELUX INTEGRA® juhtpuldil on rida eelseadistatud programme, mis tagavad igapäevase mugavuse ja parandavad sisekliimat. Kardinat saab juhtida ruumi igast osast ja eelseadistatud programmide funktsioonid, näiteks võimalus programmeerida kardinaid kindlal kellaajal avanema ja sulguma, muudavad kasutamise nauditavaks.Mida teha, kui mul pole elektriliselt juhitavat VELUX INTEGRA® katuseakent?  Kui elektriliselt juhitavat VELUX INTEGRA® katuseakent pole, kuid soovitakse kasutada elektrilist kardinat, tasub proovida juhtimissüsteemi KUX 100. Selle abil saab käsitsijuhitavatel katuseakendel kasutada elektrilisi VELUX kardinaid või aknakatteid. Samas võib proovida ka juhtimissüsteemi KMX 100, millega automatiseeritakse kogu käsitsijuhitav katuseaken. Juhtimissüsteemiga KMX 100 saab juhtida mitut elektrilist toodet. Mõlema juhtimissüsteemiga on kaasas VELUX juhtpult, mis muudab kardina või aknakatte io-homecontrol® tehnoloogiaga ühilduvaks. Juhtimissüsteemi KMX 100 juurde kuulub ka vihmaandur.

Kaugjuhitav ja päikeseenergial töötav

Kaugjuhitavaid päikeseenergial töötavaid turvaruloosid juhitakse komplekti kuuluva juhtpuldiga. Kui kardin paigaldatakse päikeseenergial töötavale INTEGRA® katuseaknale, võib kasutada ka nutikat puuteekraaniga VELUX INTEGRA® juhtpulti, mis kuulub VELUX INTEGRA® katuseakna komplekti.  

VELUX INTEGRA® juhtpuldil on rida eelseadistatud programme, mis tagavad igapäevase mugavuse ja parandavad sisekliimat. Kardinat saab juhtida ruumi igast osast ja eelseadistatud programmide funktsioonid, näiteks võimalus programmeerida kardinaid kindlal kellaajal avanema ja sulguma, muudavad kasutamise nauditavaks.  Vajadusel saab päikeseenergial töötavat kardinat ka käsitsi liigutada. Laetav päikesepatarei peab ühe laadimisega vastu 100 töötsüklit, isegi kui laadimiseks pole otsest päikesevalgust.

Leia valitud VELUX turvaruloo hind

Paigaldusjuhend