Vannituba 

Kujuta ette, et alustad oma päeva hommikuse dušiga vannitoas, kus loomulik valgus ja värske õhk sind virgeks teevad. Katuseaknaga saad selle kujutelma muuta reaalsuseks. 

Alusta oma päeva hästi 

Vannituba on pikka aega meie kodus täitund peamiselt funktsionaalset ülesannet ja loomingulisele disainile on seal enamasti minimaalselt ruumi jäetud. Meie sooviks on seda muuta. Kas oled valmis andma oma vannitoale uue ilme, tuues sinna loomulikku valgust ja värsket õhku? Avaldame sulle väikese saladuse: vaata üles ja ütle tere oma viiendale seinale! 

Keri allapoole ja vaata, kuidas astuda sammuke lähemale parimale hommikule, mis sul eales olnud on. 

Kas sinu vannituba on pime kui koobas ja vajab hädasti loomulikku valgust? Oled väsinud kardinate ettetõmbamisest iga kord, kui duši all käid? Hea tasakaalu leidmine vannitoas loomuliku valguse ja privaatsuse vahel võib nõuda aega ja energiat. VELUXil on selleks lihtne lahendus: katuseakende või päikesetunnelite paigaldamine on suurepärane võimalus tuua vannituppa tasakaalustatud loomulik valgus kogu päevaks ilma privaatsust ohverdamata. 

Mida rohkem katuseaknaid paigaldad, seda rohkem on päevavalgust. Nii lihtne see ongi.   

Vannituba – ruum, kus sa end jahutad ja värskendad

Kus, miks, kuidas?

Millised katuseaknad peaksin valima? Milliseid lisatarvikuid vajan? Millised kombinatsioonid pakuvad maksimaalset mugavust? Vaata erinevaid võimalusi meie kataloogist!

Mis on sinu projekti ulatus?

Seotud artiklid

Miks VELUX?

Transforming Spaces

Meie päevavalguslahendused aitavad sul saada katuse alla täiendavat elamispinda ning parandavad sinu heaolu ja suurendavad kodu väärtust.

Sinu kodu väärtus suureneb

Võid olla kindel, et sinu investeering VELUX tootelahendustesse tõstab kinnisvara väärtust ja tasub end õigeaegselt tagasi.

Meelerahu sinu kodus

Meie lai kardinate ja aknakatete valik ning varuosade olemasolu tagab parima kliendikogemuse.

Oleme siin, et sind aidata

Meie meeskond on keskendunud sinu rahulolu tagamisele alates meiega ühenduse võtmisest kuni nõustamise ja lõpliku paigalduseni.

Kompromissitu kvaliteet

Sinu vajadused on meie prioriteediks. Oleme oma tooteid pidevalt arendanud ja täiustanud alates 1941. aastast ning need on loodud kestma.

Vastutustundlik valik

Paranda oma elukvaliteeti jätkusuutlike lahendustega, mis on kasulikud nii sulle kui ka planeedile.