VELUX kaugjuhitavad kahesüsteemsed katuseaknad

Price

Tere tulemast mugavate aknasüsteemide kasutajaks. VELUX  elektriliselt juhitav kahesüsteemne katuseaken kombineerib ühes katuseaknas panoraamvaate, mugava kasutuse ja vajaduse korral ka käsitsijuhtimise. See loob tunde, nagu oleks teil rõdu, täites teie eluruumid loomuliku päevavalgusega.

Eelised

  • Kergesti avatav kuni 45 kraadi ulatuses, võimaldades suurepärast panoraamvaadet
  • Pole ohtu, et vihma sisse sajaks – sisseehitatud vihmaandur sulgeb aknad
  • Lisage VELUX ACTIVE koos NETATMO-ga ning saate nutika seadmerakenduse ja anduril põhinevad kasutusvõimalused
 
Leia paigaldaja


Lisage oma katuseakendele nutikas sisekliima kaugjuhtimisseade

VELUX ACTIVE koos NETATMO siseruumide kliimaseadmega loob teie kodus automaatselt tervisliku sisekliima. Andurid mõõdavad temperatuuri, CO2 ja niiskust ning kohandavad selle järgi VELUX kaugjuhitavate katuseakende, kardinate ja aknakatete kasutust.

Toote üksikasjad

Polüuretaan

Teie katuseaken

VELUX-i katuseaknad on saadaval mitmesuguse viimistluse, erinevate klaaside ja kasutusvõimalustega. Lisateabe saamiseks klõpsake vastaval jaotisel

Siseviimistlus
Välised katteplekid
Klaaspakett

Meie brošüüridest leiate lisateavet ja saate inspiratsiooni

Tootekataloog

Põhjalik ülevaade VELUXi toodetest.Laadi alla pdf ja salvesta endale või sirvi arvutist.

Kardinakataloog

Põhjalik ülevaade sisemistest kardinatest ja välimistest aknakatetest. Laadi alla pdf ja salvesta endale või sirvi arvutist.

Lamekatuseakende kataloog

Põhjalik ülevaade VELUXi toodetest lamekatustele (kalle 0-15 kraadi).Laadi alla pdf ja salvesta endale või sirvi arvutist.

Professionaalidele

Kas olete paigaldaja, arhitekt või edasimüüja? Avage professionaalidele mõeldud jaotis, kust leiate tööriistu ja teavet lõikejooniste, tehniliste üksikasjade, paigaldusjuhendite, CE-märgise, VELUX-i sertifitseeritud paigaldajaks saamise ja muu kohta.

Siit leiate tehnilist infot toote kohta: katuse kalle, sertifikaadid, päevavalguse pindala ja tehniline väärtused.

Õige paigaldamine on projekti õnnestumiseks hädavajalik. Laadige pdf või vaadake videot, et teie projekt VELUXi toodetega õnnestuks.

Siit saad alla laadida sõlmejooniseid, CAD ja BIM mudeleid

Võib-olla huvitab teid veel...

Pimenduskardin

VELUX pimenduskardin on valguskindel barjäär, mis tagab igal ajal täieliku pimeduse. See sobib suurepäraselt magamistubadesse, kus valguse täielik reguleerimine on oluline hea ööune või värskendava lõunauinaku tagamiseks.

Päikesevari

Välimised VELUX päikesevarjud blokeerivad päikesekiired enne, kui need aknaklaasini jõuavad ja vähendavad passiivset kütet kuni 76%. Tänu sellele püsib ruumitemperatuur soojal päikeselisel päeval meeldivana. Kuna päikesevarjud on läbipaistvast võrgust, saab endiselt vaadet nautida.

Putukavõrk

Tänu VELUX putukavõrgule saab värsket õhku nautida ilma putukateta. Seda on lihtne kasutada ja sobib kõikidele VELUX katuseakendele. Kui putukavõrku ei kasutata saab selle korralikult alumiiniumist ülemisse korpusesse varjule panna.