Vaata meie viimaseid artikleid koduremondi kohta

Siit leiad lihtsa juurdepääsu meie artiklite sarjale, kust saad inspiratsiooni kodu loomiseks või renoveerimiseks ning näed, kuidas katuseakendest tulev päevavalgus ja värske õhk positiivselt sinu igapäevaelu mõjutavad. Samuti saad teada, millega oma kodu remondiprojekti alustades arvestada.

Kasuta allolevat menüüd, et minna soovitud sarja juurde.

Ehita oma unistuste maja

Oma unistuste maja ehitamine tähendab seda, et sinu silme ees ja kujutlustes avaneb terve hulk uusi võimalusi. Seepärast on alati hea mõte vaadata, mida kõike on võimalik teha, et luua praktiline ja elamiseks sobiv pööning, mis on täis päevavalgust, värsket õhku ja elu. Sellesse artiklisarja oleme kogunud sinu projekti jaoks nõuandeid, ideid ja inspiratsiooni.

Näita üles meisterlikkust oma kodu uueks muutmisel

Selles artiklisarjas jagame juhiseid ja nippe, kuidas pööningu renoveerimisel tuua ruumi rohkem päevavalgust ja värsket õhku. Alates inspireerivatest ideedest kuni eksperdi nõuanneteni – kõik ühest kohast.

Moderniseeri: vaheta oma vanad katuseaknad uute vastu

Kas kätte on jõudnud aeg vanad katuseaknad uute vastu vahetada? Kas võiksid seda teha ise või peaksid paigaldaja poole pöörduma? Neid ja muid asju, millele pead oma akende vahetamise projekti juures mõtlema, käsitlemegi selles artiklisarjas.

7 toatüüpi, lõputud võimalused

Kui sa juba tead, milliseid ruume sa renoveerima hakkad, siis loe sellest sarjast vastavaid artikleid, et leida inspiratsiooni ja olulisi disainielemente, millel on üks ühine eesmärk: muuta ruumid sinu kodus paikadeks, kus on hea olla.