Alati käeulatuses –
isegi kui akna all on mööbel

Lihtne avada, lihtne kasutada, lihtne paigaldada

Ülalt avatavad katuseaknad

Ülalt avatava VELUX katuseaknaga on värske õhk alati käeulatuses. Ülalt avatavat katuseakent on lihtne juhtida – isegi kui selle all on mööbel. Tänu uuenduslikule ülemisele käepidemele saab selle paigaldada madalamale, kui samaväärse alt avatava akna – nii on suurepärane vaade tagatud nii püsti seistes kui istudes.

Soovitame ülalt avatavaid aknaid, kui ollakse sunnitud, või soovitakse, akent madalale paigaldada, näiteks madala laega ruumides või kui soovitakse paremat vaadet välja.

Vaata, kuidas see töötab

Ülalt avatava katuseakna eelised

mugav aken

Mugav – isegi, kui katuseakna all paikneb mööbel

katuseakna käepide

Ülemisest käepidemest lihtsalt avatav ja kiiresti suletav

Katuseaken

Madalale paigaldatud akna kasutamine on paindlikum ja sellest avaneb parem vaade

loomulik ventilatsioon

Tuulutamine ka suletud aknaga

Värsket õhku saab tuppa lasta ka magamise ajal või kodust ära olles ning seejuures pole vaja muretseda turvalisuse või halva ilma pärast. Ainulaadse ülemise käepideme ühekordsel tõmbamisel pääseb värske filtreeritud õhk tuulutusklapi kaudu sisse.
akna filter

Värske ja puhas õhk

Sisseehitatud õhufilter parandab sisekliimat, sest hoiab eemal tolmu ja putukad. Filter on taaskasutatav ja lihtsalt puhastatav.

Kas oled valmis ostma?

Midagi palju enamat kui lihtsalt aken

Ülalt avatavad katuseaknad võivad ruumi äratundmatuseni muuta. See on kiireim viis lisada katusealustesse ruumidesse loomuliku valgust ja värsket õhku ning avarust. Muutused on hämmastavad nii päevavalguse kui värske õhu osas, vaatest rääkimata.

Lisaks võib huvi pakkuda...

Alt ja ülalt avatav katuseaken

VELUXi kahesüsteemset alt ja ülalt avatavat katuseakent soovitame siis, kui soovite avarat panoraamvaadet nautida. 

VELUX CABRIO® - katuseaknast rõduks!

VELUX CABRIO® rõdu avaneb sekunditega ja loob katusealuses koha päikese nautimiseks. Uuenduslik rõdu toob koju rohkem õhku, valgust ja annab suurepärase vaate. VELUX CABRIO® rõdu muudab veelgi mugavamaks see, et suletuna on see katusega samas tasapinnas.

Veeplekid

VELUX veeplekid on valmistatud täppistööna ja tagavad veekindla ühenduse katuseakna ja katusekattematerjali vahel. Suurest VELUX veeplekkide valikust on lihtne leida sobiv veeplekk katuseaknale, kõikidele katuseakende kombinatsioonidele ja katusekattematerjalile.