Pärast mänguaega tuleb puhkeaeg

VELUX kollektsioon lastele, sinine taevas, ikoon
Vaata galeriid

DKL--, DFD--

Lastekollektsioon

Hind alates 101€

Parimad seiklused saabuvad pärast väljapuhatud’ ööd. VELUX lastele mõeldud kollektsiooni rulood on saadaval lastetubade jaoks mõeldud inspiratsiooni ja rõõmu pakkuva kujundusega.’ Ruloo sobib ideaalselt ning selle paigaldamine on imelihtne – seda pole tarvis mõõta, kärpida ega lõigata.

  • Muutke tuba täiesti pimedaks või pehmendage sissetulevat valgust, kombineerides omavahel pimendava ruloo ja valge voldikkardina (1016).
  • Lapsele ohutu nöörideta disain.
  • Toode on OEKO-TEX® sertifikaadiga ning on garanteeritult kahjulikest ainetest vaba.
  • Saadaval valgete või harjatud alumiiniumist külgsiinidega.

Võib-olla huvitab sind veel

VELUX pehme aknakatte väline soojuskaitse

Pehme aknakate

Pimendamine
Ennetab ülekuumenemist
VELUX putukavõrk

Putukavõrk

 Putukakaitse
 Vastupidav läbipaistev võrkriie

Leia oma stiilile vastavad kardinad.


VELUX lastekollektsiooni valikus on pimenduskardinad ja duokardinad, mis on loodud lastele ja hingelt noortele. Pimenduskardin pimendab toa täielikult ja duokardina voldikkardin hajutab ruumi tulevat valgust.

Laste jaoks mõeldud kollektsiooni kujundused on saadaval pimendavate ruloode ja duoruloodena. 

Saadaval valgete külgsiinidega

VELUX alumiiniumist külgsiinidega pimenduskardinad
VELUX valgete külgsiinidega pimenduskardinad

Vali valgete või harjatud alumiiniumist külgsiinide vahel. Valged külgsiinid sobivad suurepäraselt VELUX valgete katuseakendega.

Käsitsi käitamine 


Käsitsi käitavatel VELUX rulookardinatel on nutikas ja märkamatu käepide, mille abil on võimalik rulookardina asendit mugavalt reguleerida. Ruloode juhtimine toimub sujuvalt ning neid on võimalik aknal mis tahes asendisse seada.

Duorulool on kaks käepidet, mida on võimalik üksteisest iseseisvalt juhtida, vaatamata sellele, et – kaks materjali on üksteise külge kinnitatud. Esimene käepide asetatakse kahe materjali vahele, teine käepide asetatakse voldikmaterjali alumisele osale. Nii on lihtne reguleerida sissetuleva valguse pimendamist, valguse hajutamist ning seda, kui palju loomulikku valgust ruumi lasta. Kasutage käepidemeid ruloo ülestõstmiseks või langetamiseks vastavalt oma soovile.

VELUX käsitsi juhitavad pimenduskardinad

Leia oma VELUX rulookardinate hind

Lihtne paigaldamine


Paigaldage oma VELUX originaalkardinad 15 minutiga

VELUX ruloode paigaldamisel pole tarvis neid mõõta, kärpida, lõigata ega kasutada lisatööriistu. Need sobivad suurepäraselt ning kõik vajaminev on ruloode tootekomplektis olemas. Ruloode paigaldamiseks on VELUX akendel olemas kinnitusklambrid. Lihtsalt klõpsake VELUX originaalrulool ning lisage eelnevalt kohandatud külgsiinid.

Paigaldusjuhised

PDF-failid on üksikasjalikud ja illustreerivad juhised, mis annavad paigaldustoimingu iga etapi kohta küllaldaselt teavet. PDF-failide lugemiseks peab teie arvutis olema Acrobat Reader programm. Tööriist on tasuta ja selle saab Adobe'i veebisaidilt tasuta alla laadida.

VELUX käsitsi juhitav pimendav rulookardin
VELUX käsitsi juhitav pimendav duoruloo