Elektrilised ja päikeseenergial juhitavad katuseaknad

Elektriliselt ja päikeseenergial juhitavad katuseaknad  on parim lahendus, kui soovite mugavat lahendust. Kaugjuhitavate akende, kardinate ja aknakatete avamiseks ja sulgemiseks piisab vaid ühest näpuvajutusest seinalülitil. Seinalüliti on juhtmevaba, see kinnitatakse seinale kahepoolse teibi või kruvidega. Seinalüliti on kaugjuhitava toote ostul komplektis kaasas, selle abil saab aknaid, kardinaid ja aknakatteid avada ning sulgeda. Kaugjuhitavad katuseaknad parim valik värske õhu ja parema sisekliima tagamiseks.

Saadaval nii elektriliselt kui päikeseenergial töötavad versioonid.

Miks valida kaugjuhitavad aknad?

 • Värske õhk ja parem sisekliima - eelseadistatud tuulutusprogrammid  

 • Muretu turvalisus - ühe näpuvajutusega saad sulgeda kõik katuseaknad 

 • Vihma ei saja sisse - vihmaandur sulgeb akna automaatselt

Sobib katusekaldele 15° - 90°

Vaata galeriid


Valgeks värvitud
Lakitud männipuit
Valge polüuretaankattega 
 • 1
  ThermoTechnology™ soojustus

  ThermoTechnologyTM

  VELUX katuseaknad on ThermoTechnology™ soojustusega, et tagada suurepärane soojapidavus. Uute kõrgtehnoloogiliste materjalide kasutamine aknakonstruktsioonides pakub suurepärast energiatõhusust, isolatsiooni ja õhukindlat tihendit.  

  Valgeks värvitud
  Lakitud puit
  Polüuretaankattega
 • 2
  Loomulik ventilatsioon

  Loomulik ventilatsioon

  Lase oma koju värsket õhku ka siis, kui oled kodust ära või magad. Katuseakna kaudu saad tuba tuulutada ka halva ilma korral, ava vaid tuulutusklapp.

 • 3
  Elektrilised või päikeseenergiaga töötavad aknad

  Vali elektriliselt  või päikeseenergial juhitavad aknad

  Kaugjuhitav katuseaken töötab mootoril ja saab toite kas elektrist või päikeseenergiast.  Päikeseenergial juhitavate  lahenduste puhul ei ole vaja katuseakent juhtmega elektrivõrku ühendada, seega on selle lahenduse paigaldamine veelgi kiirem ja lihtsam.  PV-element on akna välispinnal. 
  Kaugjuhtimispult on ideaalne vahend juhtimaks kõrgemal asuvaid katuseaknaid ja aknakatteid. Kui Teil on mitu sama tüüpi toodet, siis saate tooteid grupeerides jadamisi juhtida. Vaata filmi kuidas

 • 4
  Vihmaandur

  Vihmaandur

  Kõik meie elektrilised või päikeseenergiaga töötavad katuseaknad on varustatud vihmaanduriga. See tähendab, et kui aken on avatud ja vihma hakkab sadama, sulgub aken automaatselt.

 • 5
  Kuidas akent puhastada?

  Kuidas akent puhastada saab?

  Akna välisklaasi puhastamiseks pöörake akent ümber telje 180 kraadi. Raami saab lukustada riivi abil lengi küljes olevasse auku. Tuulutusklapis asuvat õhufiltrit saab puhastamiseks eemaldada ning pesta tavaliste kodupuhastusvahenditega. Õhufiltri eemaldamiseks pöörake aken ümber ja fikseerige lengi külge ning eemaldage filter.

 • 6
  Hooldus

  Hooldus

  Kui soovid oma VELUX katuseakna eluiga pikendada, siis soovitame seda aeg-ajalt hooldada. VELUXi e-poest saab osta spetsiaalselt katuseaknale mõeldud hoolduskomplekte - näiteks kui soovid vahetada õhufiltrit, parandada täkkeid, õlitada hingi, värvida või lakkida akent.

 • 7
  Kardinad ja aknakatted

  Kardinad ja aknakatted

  Täienda oma VELUX katuseakent kardinatega. Pakume kardinaid erinevatele soovidele ja nõudmistele.
  Kui soovid päikesekaitset, siis välimised päikesevarjud ja turvarulood vähendavad kuumust lausa kuni 95%. 


Materjalid

VELUX katuseaknad on saadaval erinevate viimistluse, klaaspaketi ja kasutusvõimalusena. Vali paremalt tulbast huvipakkuv teema ja loe edasi.
 • Siseviimistlus
  VELUX katuseaknaid on võimalik tellida kolme erineva siseviimistlusega - lakitud naturaalne männipuit, valgeks värvitud puit või valge polüuretaan. 
 • Välisviimistlus
  Kõik VELUX katuseaknad on standardina väljastpoolt tumehallid (RAL 7043). Võimalik on valida ka vasevärvi, tsingitud ja värvitud alumiiniumi.
 • Erinevad klaaspaketid

Spetsialistidele

Kui oled arhitekt, projekteerija või paigaldaja, siis vaata sellele lehele. Oleme siia kokku koondanud spetsialistidele olulise info, näiteks paigaldusjuhendid, BIM objektid ja sõlmejoonised.

Sulle võib huvi pakkuda ka