Muutke oma ühekorruseline maja veelgi valgemaks ja avaramaks!

Kui mõtlete sellele, kui palju aega veedate siseruumides, siis saate ka aru, kui oluline on see, et tooksite välismaailma oma tuppa. Päevavalgusel ja värskel õhul on võime muuta teie tube selliseks, kus kogu pere soovib oma aega veeta. Tutvuge kahe erineva ruumiga, et näha, kuidas ruum muutub, kui sellele katuseaknad lisada.

Katuseakende arv

VELUX katuseaknad võivad märkimisväärselt teie kodu siseilmet muuta - oluline on see, et paigutus oleks õige. Vajutage allpool olevale lingile, et vaadata, kuidas akna lisamine muudab toa heledamaks ja avaramaks.

360° vaade

Nüüd, kui katuseaknad on lisatud, tehke üks 360° ringkäik majas, et vaadata lõpptulemust.

Päikesetõusust päikeseloojanguni

Suur osa ühekordsete majade omanikest usub, et vertikaalsetest akendest tulev valgus on kodu valgustamiseks piisav. Katuseaknad valgustavad ruumi keskosa just sealt, kuhu vertikaalsetest akendest tulev valgus ei ulatu. Katuseaknad toovad ruumi 2 korda rohkem valgust kui vertikaalsed aknad, kuna need valgustavad ülevalt. Liigutage pildi all oleval ribal nuppu, et vaadata, kuidas valgus muudab päeva erinevatel aegadel ruumi.

  • dawn

    Hommik

  • day

    Keskpäev

  • night

    Õhtu

Soovid tasuta projektialast nõu?

Kui oled praegu oma kodu projekteerimas või planeerid remonti, siis pöördu VELUX Eesti klienditeeninduse poole. Aitame teil valida õiged katuseaknad õigetesse kohtadesse.

Võta ühendust