Lisateave
Ideed elutubade jaoks- kaks korda rohkem valgust ja topeltsuurusega vaateväli

Kaks korda rohkem valgust – ja topeltsuurusega vaateväli

Paigaldades katuseaknad paarikaupa, saab luua suurepärase vaate ja lasta ruumi veelgi rohkem päevavalgust. VELUX päikeseenergial juhitavate katuseakende avamiseks ja sulgemiseks saab ülima mugavuse ja kasutajasõbralikkuse tagamiseks kasutada puutetundlikku juhtpulti. Soojadel päikseselistel päevadel temperatuuri meeldivana hoidmiseks tasub akendest väljapoole paigaldada läbipaistvad päikeseenergial juhitavad päikesevarjud.

Lisateave
Ideed elutubade jaoks – muuda päev säravamaks

Muuda päev säravamaks

Selle ülemise korruse elutoa muudavad avatuks VELUX kaugjuhtavad katuseaknad, mis annavad ruumile uue elu. VELUX kaugjuhitavaid katuseaknaid saab avada ja sulgeda isegi diivanil lõõgastudes – seda tänu meie puutetundlikule juhtpuldile, millega saab lisaks hõlpsalt juhtida kõiki VELUX kaugjuhitavaid kardinaid ja aknakatteid.

Ideed elutubade jaoks
Lisateave
Ideed elutubade jaoks – mugav ja kasutajasõbralik

Mugav ja kasutajasõbralik

Sellesse kõrgesse lakke paigaldatud akende rida muudab ruumi helgemaks ja toob valguse selle igasse nurka. VELUX kaugjuhitavad katuseaknad olid selle ligipääsmatu koha jaoks parim lahendus, sest neid saab avada ja sulgeda puutetundliku juhtpuldiga. Ja tänu ainulaadsele vihmaandurile sulguvad aknad vihma korral automaatselt.
Ideed elutubade jaoks
Lisateave
Ideed elutubade jaoks – VELUX katuseakende õnnestunud kombinatsioonid

VELUX katuseakende suurepärane kombinatsioon

Neljast VELUX katuseaknast koosnev rühm täidab selle ülakorruse elutoa rikkaliku loomuliku valgusega – ja selle kaudu avaneb fantastiline aia- ja taevavaade. Kahte ülalt avatavat katuseakent, ja nendega kombineeritud sissepoole avanevaid ülemise käepidemega vertikaalseid aknaelemente, on mugav kasutada.