Lisateave
Rohkem päevavalgust ja parem vaade

Rohkem päevavalgust ja parem vaade

Sellesse töötuppa sai paigaldada alt avatava katuseakna, mille kaudu avaneb imekaunis panoraamvaade. Alt avatava katuseakna alla on paigaldatud kaldkatuse aknaelement GIL ja – kuna aken ulatub peaaegu põrandani – on isegi laua taga istudes tagatud suurepärane vaade ja ühendus välisilmaga.

Lisateave
Välisilmale avatud

Välisilmale avatud

Kahe üksteise kõrvale paigutatud katuseakna kaudu jõuab sellesse ülemise korruse kodukontorisse külluslikult loomulikku valgust ja õhku, mis aitab säilitada keskendumis- ja töövõime kogu tööpäeva jooksul. Akendel on ka VELUX rulookardinad, mis reguleerivad mõnevõrra valgust ja tagavad privaatsuse.
Lisateave
Kaks korda rohkem valgust

Kaks korda rohkem valgust

Päevavalguse ligipääsu parandamiseks on sellesse töötuppa paigaldatud aknad paarikaupa. Valged hooldusvabad VELUX katuseaknad muudavad ruumi helgemaks ja neid pole vaja värvida ega parandada, samas võib neid aeg-ajalt pehme niiske lapiga pühkida.
Lisateave
Rõdu, millest oled alati unistanud

Rõdu, millest oled alati unistanud

Selles stiilses kontoris on koos kasutatud uuenduslikku VELUX rõdusüsteemi ühel pool ning alt avatava katuseakna ja mitteavatava kaldkatuse aknaelemendi kombinatsiooni teisel pool. VELUX  rõdusüsteemi avamisel muutub katuseaken sekunditega väikeseks rõduks. See loominguline viis ruumi avardamiseks muudab päeva helgemaks.