Lisateave
Ideed köögi jaoks- uuenduslikud lahendused lamekatustele 

Uuenduslikud lahendused lamekatustele

Lamekatustega kodude keskosas on tihti pime, seega sobivad lamekatuste jaoks loodud aknad suurepäraselt loodusliku valguse juurdepääsuks ja ruumi avardamiseks. Siin on kaks VELUX lamekatuseakent muutnud selle maja keskosas asuva köögi valgusküllaseks kohaks, kus perega koos süüa või sõpru vastu võtta.

Ideed köögi jaoks
Lisateave
Ideed köögi jaoks- suurepärase köögi valem

Suurepärase köögi valem

Kaks kõrgele lakke paigaldatud akent ujutavad köögi üle päikesepaistega ja avardavad ruumi. Need tagavad parima valgustuse söögitegemisel, aga juhivad kodust välja ka auru, suitsu ja söögilõhnad. Neid käeulatusest väljaspool asuvaid VELUX kaugjuhitavaid katuseaknaid saab avada ja sulgeda käepärase puutetundliku juhtpuldiga.

Lisateave
Ideed köögi jaoks – parim ruumikasutus

Aken maailma

Tänu oma kaldenurgale pääseb katuseakende kaudu sisse rohkem valgust kui traditsiooniliste luukide kaudu. Siin muudab rühm VELUX katuseaknaid köögi valgusküllasemaks ja see tundub avaram.
Ideed köögi jaoks
Lisateave
Ideed köögi jaoks – tervislikum ruumikliima 

Tervislikum sisekliima

Rühm kõrgele lakke paigaldatud VELUX katuseaknaid valgustab suurepäraselt ja ühtlaselt kogu kööki. Neid käeulatusest väljaspool asuvaid VELUX kaugjuhitavaid katuseaknaid saab avada ja sulgeda puutetundliku juhtpuldiga.
Lisateave
Ideed köögi jaoks – helgem argipäev

Helgem argipäev

Tänu kõrgele lakke paigaldatud VELUX kaugjuhitavatele katuseakendele on kogu köögis ühtlaselt palju päevavalgust. Parima võimaliku valguse ja ventilatsiooni tagamiseks kohtades, kus seda kõige rohkem vajatakse, soovitame võimalusel paigutada katuseaknad töö- ja söögikohtade kohale.
Lisateave
Ideed köögi jaoks – parim vaade kogu linnas

Parim vaade kogu linnas

Kolmest VELUX kaugjuhitavast katuseaknast koosnev rühm täidab selle ülakorruse köögi rikkaliku loomuliku valgusega ja sellest avaneb imekaunis vaade. Kõikidel akendel on praktiline hooldusvaba polüuretaankate ja vähest hooldust vajavad niiskuskindlad VELUX ribakardinad, mis sobivad suurepäraselt vannitubadesse ja köökidesse.