Lisateave
Ideed lastetubade jaoks- ruumikasutuse optimeerimine

Ruumikasutuse optimeerimine

Laealuse voodiga saab teismelise tuppa hästi lisaruumi tekitada. Ruum on tänu kolmele suurele katuseaknale valgusküllane, avar, mugav ja alati värske õhuga. Üks akendest on paigutatud kõrgele, et kindlustada valguse jõudmine tagaseina ja nurkadesse – see on VELUX kaugjuhitav katuseaken, mida saab avada ja sulgeda meie uuendusliku puutetundliku juhtpuldiga.

Ideed lastetubade jaoks
Lisateave
Ideed lastetubade jaoks- rohkem päevavalgust kui iial varem

Rohkem päevavalgust kui iial varem

Tänu oma kaldenurgale ja asetusele kaldkatusel, pääseb katuseakendest sisse rohkem valgust, kui traditsiooniliste uukide kaudu. VELUX duo-pimenduskardinas on lihtsaks kasutamiseks ühendatud pimendus- ja voldikkardin. See ühendab mõlema tugevad küljed: täielik pimendus igal ajal ja mahedalt hajutatud valgus kogu päeva jooksul.

Inspireerivad lastetoad
Lisateave
Ideed lastetubade jaoks – lihtne lahendus

Lihtne lahendus


Sellesse ülemise korruse lastetuppa piisava valguse toomiseks ei ole vaja muud, kui ühte VELUX katuseakent. Mugavalt ülalt avatavat standardset katuseakent on lihtne avada ka siis, kui mööbel paikneb otse selle all. Hooldusvaba akent ei ole vaja puhastada ega üle värvida – kuid seda võib pehme lapiga pühkida.
Ideed ja inspiratsioon lastetubade jaoks
Lisateave
Ideed lastetubade jaoks – parim ruumikasutus

Ruumi parimaks ärakasutamiseks

Lastetoas on alati midagi teoksil. See pole vaid magamisruum, vaid ka koht kus mängukaaslased lõbusalt aega veedavad. Mugava ülalt avatava katuseakna kaudu jõuab mänguruumi vajalikul hulgal loomulikku valgust ja värsket õhku. Kuumuse eest kaitseb väljapoole paigaldatud päikesevari.