Lisateave
Ideed magamistoa jaoks- panoraamvaade universumisse aitab unenägudel tähtedeni jõuda

Uni tähtede all

Tänu selle magamistoa järsule katusekaldele sai sinna paigaldada neljast katuseaknast koosneva rühma, millest avaneb nüüd imekaunis panoraamvaade. Kuna need ei ole käeulatuses, kasutati ainult VELUX kaugjuhitavaid katuseaknaid, mida saab juhtida puutetundliku juhtpuldiga. Kõikidel akendel on päikesevarjud, mis lasevad sisse kuni 73% vähem kuumust ja hoiavad seega magamistoa temperatuuri soojal päikeselisel päeval meeldivana. Läbipaistev võrkriie laseb valguse ruumi ja säilitab vaate.

Ideed kaasaegse magamistoa jaoks
Lisateave
Ideed magamistoa jaoks – helgem magamistuba

Helgem magamistuba

Tänu katuseakende rühmale on selles ülemise korruse magamistoas nüüd päeval külluslikult loomulikku valgust. Kuna meie standardaknad on mugavalt ülalt avatavad, on neid lihtne avada ka juhul, kui voodi on täpselt nende kõrval. Ning valgeksvärvitud raam täiendab ruumi kaasaegset stiilset välimust.

Inspireerivad magamistoaideed
Lisateave
Ideed magamistoa jaoks – parim ruumikasutus

Ruumi parimaks ärakasutamiseks


Siin lisavad kaks VELUX lamekatuseakent ruumile uue mõõtme, muutes ruumi tänu loomuliku päevavalguse paremale juurdepääsule helgemaks.
Lisateave
Sinu uus rõdu

Sinu uus rõdu

Selles ruumis on koos kasutatud uuenduslikku VELUX rõdusüsteemi ühel pool ning alt avatava katuseakna ja mitteavatava aknaelemendi kombinatsiooni teisel pool. VELUX rõdusüsteemi avamisel muutub katuseaken sekunditega väikeseks rõduks.
Lisateave
Parimad valgustingimused

Parimad valgustingimused

Selles kõrgete kaldlae all olevate seintega magamistoas jõuab päevavalgus ruumi kolme läbipaistva lakiga viimistletud ülalt avatava VELUX katuseakna kaudu. Ruumi pimendamiseks päevasel ajal saab kasutada turvaruloosid, mis tagavad 100% pimenduse. Ruumi siseneva päevavalguse mahendamiseks ja privaatsuse tagamiseks saab ette tõmmata rulookardinad.
Lisateave
Päeval ja öösel kasutatav magamistuba

Päeval ja öösel kasutatav magamistuba

Kolme läbipaistva lakiga viimistletud ülalt avatava katuseakna kaudu jõuab valgus ruumi ja saab nautida vaadet puudele. Kõikidel akendel on pimenduskardinad, mis kindlustavad hea ööune ja 100% pimenduse päeval.

Lisateave
Rohkem valgust ja avaram vaade – ideed magamistoa jaoks

Rohkem valgust ja avaram vaade – ideed magamistoa jaoks

Sellesse magamistuppa sai paigaldada kaks alt avatavat katuseakent, mille kaudu avaneb imekaunis panoraamvaade. Alt avatavate katuseakende alla on paigaldatud eriotstarbelised GIU aknad, millest avaneb meeldiv vaade aeda ning mis lasevad sisse veelgi rohkem päevavalgust.