Lisateave
Ideed vannitubade jaoks - päikeseline algus päevale

Päikeseline algus päevale

Kaks samale joonele paigaldatud VELUX katuseakent täidavad selle ülemise korruse vannitoa – ja dušinurga – päikesevalgusega. Kuna ülemine aken ei ole käeulatuses, on selle puhul kasutatud elektriliselt juhitavat VELUX  katuseakent. Seda saab programmeerida selliselt, et ruumi tuulutatakse isegi kui kedagi kodus pole, ja vihma korral sulgub aken automaatselt. Mõlemal aknal on hooldusvaba polüuretaankate ja vastupidavad niiskuskindlad VELUX ribakardinad.

Vannitoaideed
Lisateave
Ideed vannitubade jaoks – loomulik valgus igal pool

Loomulik valgus kõikjal

VELUX päikesetunnelitega saab loomuliku valguse tuua kodu igasse nurka – ka nendesse kohtadesse, kuhu tavalisi katuseaknaid ei saa paigaldada. Isegi pilvise ilmaga valgustavad need kulutõhusad tunnelid sama hästi nagu 60 W lambipirn. Väliskuju on samasugune nagu teistel VELUX toodetel.

Ideed vannitubade jaoks II
Lisateave
Ideed vannitubade jaoks – kümblus päikesepaistes

Külluses päikesepaistet

VELUX lamekatuseaken sobib suurepäraselt igale lamekatusealusele, et lisada ruumile avarust. Lamekatuseaknad on seega ideaalne lahendus juhul kui katuseaken on ainus viis loodusliku valguse juurdepääsuks või kui fassaadiakendega ruumi soovitakse muuta valgusküllasemaks ja avaramaks.

Ideed vannitubade jaoks
Lisateave
Ideed vannitubade jaoks – vaikusehetk

Vaikusehetk

Värske õhk ja päevavalgus täidavad kogu vannitoa ning muudavad selle vaikuse ja üksiolemise hetke ideaalseks. Ülemine aken on kaugjuhitav VELUX katuseaken. Seda saab programmeerida ruumi tuulutama, isegi kui kedagi kodus pole, ja vihma korral automaatselt sulguma. Mõlemal aknal on hooldusvaba polüuretaankate ja vastupidavad niiskuskindlad VELUX ribakardinad.
VELUX ideed vannitubade jaoks
Lisateave
Ideed vannitubade jaoks – päikeseline vannituba

Päikeseküllane vannituba

VELUX katuseakende valge hooldusvaba polüuretaankate sobib suurepäraselt tugeva puitsisu kaitsmiseks niiskuse eest. Valge viimistlus muudab ruumi helgemaks ja aitab kogu ruumi päikesepaistega täita.