Eelised, mis sa VELUX katuseakendest saad

Parem ruumikasutus

Katuseaknad saavad muuta mis tahes ruumi paigaks, kus on meeldiv olla. Samuti saad iga väärtusliku ruutmeetri oma katuse all optimaalselt ära kasutada.


Loo lisaruumi

Kui leiad, et majas või korteris pole piisavalt ruumi, ei pea alati mujale kolima. Kasutada saab katuseaknaid, et tulutult seisva katusealuse arvelt väärtuslikke ruutmeetreid juurde saada. Oma kodu ülespoole laiendamine on lihtsam ja odavam, kui sa arvad, ning saad oma unistused hõlpsasti teoks teha.


Muuda olemasoleva ruumi kasutus paremaks

Katuseaknad saavad anda uue funktsiooni ruumidele, mida ei kasutata otstarbekalt, ja seeläbi paranda ruumikasutust.

Sinu kodu väärtus suureneb

Kui valid usaldusväärse ja kestva kvaliteedi, mida VELUX pakub, saad olla kindel, et see tasub end ära. VELUXi tootelahendused on hea investeering, mis suurendavad kinnisvara väärtust. Kuidas nad seda teevad? Ruumid muutuvad avaramaks ja on täidetud päevavalgusega, katuseakende kombinatsioon pakub suurepärast vaadet ning meie tooted on kauakestvad ja unikaalse disainiga.

Tervislikum sisekliima

Katuseaknad aitavad luua tervislikumat, positiivsemat, värskendavamat ja produktiivsemat keskkonda, kus on hea elada ja töötada. 


Kaks korda rohkem loomulikku valgust

Katuseaknad lasevad sisse kaks korda rohkem päevavalgust kui samas suuruses vertikaalsed aknad.


Rohkem päevavalgust

Katuseaknad lasevad sisse loomulikku valgust – on tõestatud, et see parandab meeleolu ja üldist elukvaliteeti.


Neli korda kiirem tuulutus

Katuseaknega saab loomulik ventilatsioon olla neli korda kiirem kui vertikaalsete akendega.


Parem õhukvaliteet

Katuseakendega on tagatud loomulik ventilatsiooni, mis vähendab niiskust, kondensaadi tekkimist ja allergiasümptomeid.

Parem energiatõhusus

Katuseaknad on tõhus viis säästa energiat kütmisel, jahutamisel ja valgustamisel kogu aasta läbi ning see aitab kaasa sinu kodu üldisele energiatõhususele.


Säästa energiat loomulikku ventilatsiooni kasutades

Loomulikku ventilatsiooni võimaldavad katuseaknad on palju energiasäästlikumad kui kliimaseadmed ja kuni neli korda tõhusamad kui fassaadiaknad.


Säästa valgustamisele kuluva elektri pealt

Katuseaknad on vähe energiat tarbivad valgusallikad. Need on kaks korda tõhusamad kui fassaadiaknad ning saavad vähendada kunstliku valgustuse vajadust eluruumides kuni 20% ja kontorites kuni 60%.


Vähenda küttekulusid uute katuseakendega

Uute katuseakende soojapidavus võib vanadest olla kuni kolm korda parem (katuseakende vahetamise korral) ning see tähendab märkimisväärset energiasäästu.


Katuseaknad ja päikesepaneelid moodustavad ideaalse koosluse

Katuseaknaid saab kasutada koos päikesepaneelidega – see on tõhus viis säästa energiat katusealuste ruumide kütmisel, jahutamisel ja valgustamisel ning parandada oma kodu üldist energiatõhusust.

Vaade

Katuseaknad pakuvad nauditavat vaadet, mis saab anda teie päevale uue vaatenurga.


Loo kontakt ümbritsevaga

Katuselt avanevat vaadet ei saa võrrelda sellega, mida näed esimeselt korruselt. Naudi läbi katuseakende loodus- või linnamaastikku, säilitades samal ajal oma privaatsuse! Olgu tegu aia või oma maja ümbruskonnaga, tekitab see tunde, nagu oleks see, mida sa väljas näed, sinu toa pikendus. 


Laienda oma vaadet

Saad vaadet avardada, kasutades erinevaid katuseakende kombinatsioone. Parema efekti annavad meie täiustatud lahendused – katuseakna ühendamine katusealuse seina aknaga või paigaldamine koos alumise valgustuselemendiga. Need lahendused muudavad interjööri avaramaks, kaasaegsemaks ja paremini valgustatuks!


Naudi vaadet

Katuseaknad pakuvad päeval ja öösel taevavaadet, mis saab sinu igapäevaellu tuua lõõgastust või koguni romantikat.

Igapäevane mugavus


Saad kontrolli oma kodu mugavuse üle enda kätte võtta

VELUX originaalkardinad ja -aknakatted annavad ruumile viimase lihvi: lisaks oma põhieesmärgile takistada soojuse või valguse sissepääsu, sobivad need ka kodu sisekujundusega. Ükskõik kas eelistad meie Colour by You või Nature kollektsioonide klassikalisemat või kaasaegsemat stiili, leiad meie valikust kindlasti selle, mida otsid.


Mugavus koos automatiseerimisega

Elektrilised või päikeseenergial töötavad katuseaknad, aknakatted, välised ja sisemised kardinad on ideaalne lahendus, et saaksid oma kodu ülimalt mugavaks muuta. Need on valikud, mida soovitame, et su kodu oleks kaasaegne ning et tunneksid end seal hästi.
Vihmaandur tagab turvalise ventilatsiooni ja kõiki aknaid saab juhtida ühe seinalülitiga.


Nutikodu lahendus

Saad ühendada kõik VELUX kaugjuhitavad tooted meie kodujuhtimislahendustega, nagu VELUX Touchi puutetundlik juhtpult koos tuulutustaimeriga, või kaugjuhtida neid nutitelefonist VELUX App Controli abil. Parim lahendus kodu tervislikuks muutmiseks on meie anduripõhise VELUX ACTIVE'i automatiseeritud süsteem.


Ühenduvus

Lisaeeliseks on see, et VELUX elektrilisi tooteid saab ühendada kodu või hoone automaatikasüsteemidega.

Loodud jätkusuutlikkusele mõeldes

VELUX katuseaknad on loodud kestma. Need on valmistatud vastutustundlikult hangitud ja sertifitseeritud materjalidest. Meie eesmärk on jääda eluks ajaks süsinikuneutraalseks, vähendades oma keskkonnamõju nii palju kui võimalik.

Miks VELUX?

Transforming Spaces

Meie päevavalguslahendused aitavad sul saada katuse alla täiendavat elamispinda ning parandavad sinu heaolu ja suurendavad kodu väärtust.

Sinu kodu väärtus suureneb

Võid olla kindel, et sinu investeering VELUX tootelahendustesse tõstab kinnisvara väärtust ja tasub end õigeaegselt tagasi.

Meelerahu sinu kodus

Meie lai kardinate ja aknakatete valik ning varuosade olemasolu tagab parima kliendikogemuse.

Oleme siin, et sind aidata

Meie meeskond on keskendunud sinu rahulolu tagamisele alates meiega ühenduse võtmisest kuni nõustamise ja lõpliku paigalduseni.

Kompromissitu kvaliteet

Sinu vajadused on meie prioriteediks. Oleme oma tooteid pidevalt arendanud ja täiustanud alates 1941. aastast ning need on loodud kestma.

Vastutustundlik valik

Paranda oma elukvaliteeti jätkusuutlike lahendustega, mis on kasulikud nii sulle kui ka planeedile.