Parimad tingimused kvaliteetseks uneks

Arvukad uuringutulemused näitavad, et inimese tervis sõltub suurel määral tema une kvaliteedist. 77% eurooplastest puuduvad vajalikud magamistingimused. Veelgi üllatavam on asjaolu, et väga vähesed inimesed pööravad tähelepanu oma magamiskeskkonna ja -tingimuste parandamisele. Kvaliteetse une põhitingimused on täielik pimedus, vaikus ja värske õhk. Parim unekvaliteet saavutatakse pimedas ruumis, sest meie silmad ja keha reageerivad päevavalgusele mitte ainult ärkvel olles, vaid ka magamise ajal. Tänavavalgustus võib takistada jõudmist sügava une faasi, mille käigus me kõige paremini välja puhkame. Sobiv temperatuur ja toa tuulutamine enne magamaminekut suurendavad kvaliteetse une tõenäosust. VELUX pimendavad ja valgust reguleerivad aknakatted on kvaliteetse une tagamiseks ideaalsed. VELUX aknakatted sobivad täiuslikult VELUX katuseakendega.  
VELUXiga muutuvad ööd pimedamaks ja päevad valgemaks!
VELUX aknakatteid on lihtne ise paigaldada, eelnevalt pole tarvis akent mõõta ega paigaldamiseks lisatööjõudu kutsuda.


Mõned faktid mugavast elukeskkonna loomisest

Info

Kuidas saavutada head sisekliimat pööningul

  • Katuseakendest tuleb kaks korda rohkem päevavalgust kui fassaadiakendest;
  • Katuseaknad parandavad sisekliimat pööningul tänu märkimisväärsele hulgale päevavalgusele ja integreeritud tuulutusklapile (tuba saab tuulutada ka ajal, kui aken on suletud);
  • Toatemperatuuri saab reguleerida VELUX päikesevarju ja turvarulooga. Päikesevari on tõhus kuumusekaitse, vähendades kuni 73% aknast tulevast kuumusest.
  • VELUX kardinatega saab reguleerida päevavalguse hulka ruumis.