Liitu meiega

Teie helge tulevik ootab

TEIE PIIRKONNAS ON VABU TÖÖKOHTI 
Leidke töövõimalusi oma piirkonnas.

Nii saab kandideerida

Enne avalduse koostamist veenduge, et olete töökuulutuse hoolikalt läbi lugenud. Kui ametikoht pakub teile huvi ja arvate sellele hästi sobivat, siis soovitame kandideerida! Kandideerida palume läbi töökuulutuses oleva kandideerimislingi. Suurepärane kandideerimisavaldus on tavaliselt lühike ja täpne, peegeldades teie ametialast ning isiklikku profiili ja teie motivatsiooni meiega kandideeritaval ametikohal liitumiseks. Seoses üldiste küsimustega, mis on seotud värbamistegevustega mõnes meie asukohas, vaadake meie KKK-de loendit. Siit leiate vastused kandideerijate sagedastele küsimustele.
Kas ma saan kandideerida mitmele töökohale korraga?
Kas saate omal algatusel saadetud kandideerimisavaldusi?
Kas teete konkreetseid teste?
Kuidas ma tean, et VELUX on minu taotluse kätte saanud?
Kuidas oma avaldust saata?
Kuidas minu taotlust hinnatakse?
Kuidas peaksin intervjuuks valmistuma?
Mis keeles peaksin oma avalduse kirjutama?
Mida on vaja VELUX Groupi tööle saamiseks?
Millisel tasemel inglise keele oskust on vaja?
Kaks inimest seisavad saalis

Töötajate sihtasutus

VELUX Groupis usume, et oma töötajate eest tuleb hästi hoolt kanda. Üks viis, kuidas me seda teeme, on Töötajate sihtasutus, mille kaudu soovime toetada kõigi VKR Groupi töötajate heaolu.
Tutvuge mõne oma tulevase kolleegiga
Kui siin on miski, mis on erinev, siis on selleks siin töötavad inimesed.

Kuidas Marie tõstab jätkusuutlikkuse järgmisele tasemele

Suur osa VELUXist on muutused, väljakutsed ja uued ideed. Ja need on ka suur osa Marie olemusest. Säästva metsamajanduse taustaga kasutab ta oma kirge puidu ja looduse vastu, et muuta VELUX iga päevaga veelgi jätkusuutlikumaks – eriti kasutades ringlust, mis tähendab vähendamist ja taaskasutamist, et ressursse võimalikult hästi ära kasutada.

Kuidas kaks lihtsat asja tähendavad Clausile kõike

Küsimusele, mis paneb Clausi tööle tulema, on tal kaks vastust: "Esiteks inimesed, kes siin töötavad. Meie vahel on eriline usaldus ja side. Teiseks võib hea idee tulla kõikjalt ja siin julgustatakse kõiki oma arvamust avaldama ning seda ma kindlasti teen. Võib-olla seepärast töötangi praegu hea vahendajana tootmis- ja arendusmeeskondade vahel".

Üliõpilastele ja lõpetajatele

Kui alles õpite või olete hiljuti kooli lõpetanud, võib teid huvitada suurepärane võimalus end VELUX Groupis edasi arendada. Võiksite oma pädevusi tugevdada kooliõpingute ajal töötades, praktika käigus või projekti või lõputöö kirjutamise käigus meiega koostööd teha.
Need suurepärased töökohad on praegu saadaval
VELUX Groupis on palju võimalusi. Oleme peaaegu kindlad, et leiame teile sobiva, alates teadus- ja arendustegevusest ning tootmisest kuni juhtimise ja müügini. Miks mitte siis kohe pilk peale visata?