LAHENDUSED SÄÄSTVAKS ELUKS:

Meie katuseaknad võivad luua järgnevatele põlvkondadele parema ja tervislikuma siseruumi. Need on loodud vastupidavaks ja on valmistatud sertifitseeritud puidust. Viimase 80 aasta jooksul, alates loomisest, oleme kogu aeg püüdnud oma katuseaknaid täiustada ja muuta tooted ühiskonnale kasulikuks. Kuid me saame teha veelgi paremini. Seetõttu oleme seadnud endale ambitsioonikaid eesmärke. 2041. aastaks saavutame Lifetime Carbon Neutral taseme, suurendades samal ajal oma toodete jätkusuutlikkust. Lisame uusi funktsioone ja moderniseerime materjale, mida kasutatakse meie katuseakende targemaks muutmiseks ja nende süsiniku jalajälje minimeerimiseks. Nii et 2030. aastal sisaldab VELUX katuseaken 50% vähem CO2 ja selle pakend on plastivaba ning valmistatud 100% taaskasutatavast ja ühest materjalist.

Miks? Kuna see on meie olemus.

WWF ja VELUX Groupp

Koos WWFiga (World Wide Fund for Nature) püüame kinni oma aastate jooksul tekitatud CO2 heitmed metsa säilitamise kaudu.  Samuti vähendame tulevikus kogu oma väärtusahelast tulevat süsinikuheidet, nii et see vastaks Pariisi kokkuleppe 1,5 ºC eesmärgile.

Me kutsume seda Lifetime Carbon Neutraliks.


Astudes välja süsinikutsoonist

„Oleme võtnud endale kohustuse täita hüüdlause Lifetime Carbon Neutral eesmärgi aastaks 2041, püüdes kinni 100 aasta jooksul tekitatud CO2 heitkogused ja vähendades edaspidi oma süsinikujalajälge.“

– David Briggs, VELUX Groupi tegevjuht

Metsaprojektid koos WWFiga metsade taastamiseks ja säilitamiseks süsiniku püüdmise eesmärgil
 Võtame endale kohustuse edaspidi vähendada oma heitkoguseid, et saavutada Pariisi kokkuleppe 1,5 °C eesmärk
WWF ja VELUX Groupp